Praha 5 je atraktivním místem pro rodinný život

Pokud hledáte lokalitu, kde byste rádi strávili svá produktivní léta, nabízí se především naše hlavní město. Rozhodně to neznamená bydlet v místech, kde je jen beton a kde chybí stromy, parky a klidné zázemí. V Praze si můžete užít zeleně i výborné dopravní obslužnosti, která vás za pár minut doveze do centra a zpět.

Potřebujete něco vyřídit? Plánujete si cestu do práce? Jistě vás potěší, že autobusy a metro v české metropoli mají výbornou reputaci. A to jsme stále jen na začátku. Dovedete si představit, že tu žijete?

Bydlení v duchu moderních standardů

Pocit útulnosti, vzdušný prostor, ale také moderní vybavení. To vše v jednom znamená, že se nám bude bydlet opravdu dobře. Blízkost parku značí velmi klidné prostředí, které je mimo hlavní ruch největšího z českých měst. Společná zahrada, ale například i pěší stezka, která nabízí pěkné odpolední procházky.

Prodej bytů na Praze 5 může být šancí pro mladé rodiny, ale i single, co se ještě nechtějí usadit, ale rádi by už žili ve svém. Blízko jsou tenisové kurty a další zázemí pro rekreační sport, ale i oblíbený park Klamovka, vzpomínka na proslulý rod Clam-Gallasů. A co MHD? Tramvajová zastávka je prakticky vedle bytu, snadno se tedy dostanete na metro nebo jinam, kam právě potřebujete.

Terasa, lodžie nebo také předzahrádka

Přírodu můžete mít všude kolem sebe, záleží, kterou dispozici bytu si vyberete. Prostorné bydlení nabídne i terasu a lodžii, k bytům v prvním podlaží potom patří i hezká předzahrádka. Vybírat si můžete i ze sklepních kójí a garážových stání, pokud máte vlastní vůz, je to i poměrně praktické řešení. Standardy bydlení odpovídají duchu 21. století, je kladen velký důraz i na spojení s přírodou. Společná zahrada pro všechny obyvatele je jasným vzkazem, že se zelení se tady opravdu počítá.