Poskytovatelé internetu v ČR – Jak správně vybrat?

Změnili jste místo svého bydliště? A sháníte vhodného poskytovatele internetu pro vaší domácnost? Určitě se teď nacházíte v té samé bezradné situaci, v jaké se nacházelo i mnoho lidí před vámi. Situace na trhu s poskytovateli internetu je velmi nepřehledná, jelikož největší operátoři stále bojují o naší přízeň prostřednictvím zvýhodňování jednotlivých tarifů, slevových akcí atd. Přitom málokdo tuší o tom, že existuje řada menších poskytovatelů internetu, kteří mají cenovou politiku nastavenou tak, aby byli konkurenceschopní všem předním poskytovatelům internetu.

poskytovatel internetu

Proto je velmi moudré vybírat mezi nejmenšími poskytovateli internetu, jelikož mohou mít velmi zajímavě nastavenou cenu. Jelikož nemají zdaleka takové prostředky jako hlavní poskytovatelé, musí o své zákazníky bojovat nižšími cenami. My se podíváme na nabídku jednoho takového operátora, který působí v matce všech měst – Praze. Jejich název je příhodný – www.internetpraha.com.

Jaký internet nabízí poskytovatel Internet Praha?

Internet nabízí prakticky ve 3 podobách a to bezdrátový internet (wifi), ADSL internet a mobilní internet. V současné době u většiny zákazníků vítězí kombinace ADSL a WiFi, která poskytuje pohodlné připojení celé domácnosti. Veškerá připojení k internetu se poskytují ve třech datových balíčcích, ze kterých si vyberou jak internetový fajnšmekři, tak i obyčejní lidé, kteří internet využívají spíše sporadicky.

Internet Optimal

Za cenu 399Kč měsíčně získáte internet s rychlostí 20Mb/s, vhodný pro běžné uživatele internetu. Jste-li v domácnosti sám a nepracujete na denní bázi s velkými objemy dat, je tento internet pro vás vhodný.

Internet Aktiv

Zlatá střední cesta pro většinu zákazníků, při ceně 449Kč/s s datovým objemem 50Mb/s, se jedná o velmi vhodnou volbu pro všechny, co s internetem pracují na denní bázi s většími objemy dat. Rovněž se jedná o skvělou volbu pro rodiny s vícero členy a zařízeními, které potřebují připojení k internetu.

Internet Premium

Internet vhodný pro ty nejnáročnější uživatele. Za stále sympatickou cenu 549Kč/měs.- S tímto připojením můžete zcela bez omezení hrát i velmi náročná hry, stahovat filmy a užívat si internetového komfortu naplno.