Penzion Akát je ideální řešení pro ubytování v Praze

Nalézt vhodné ubytování v Praze není nic jednoduchého, jelikož hlavní město ČR denně navštěvuje množství lidí z tuzemska i ze zahraničí. Nejsou to jen běžní turisté, ale také obchodníci nebo například sportovci. Pro jednotlivce i velké skupiny lidí je ideálním ubytovacím zařízením výhodně umístěný Penzion Praha 5. Pro každého ubytovaného hosta je toto místo strategicky jedinečné, neboť se nachází mimo hlavního centra, ale přesto v jeho těsné blízkosti.

Proč je tato poloha výhodná?

Penzion Akát poskytuje všem hostům klidný pobyt uprostřed velkoměsta a zároveň je velice výhodným výchozím bodem pro cesty do pražského centra i do okolí Prahy. Poté, co vyjdete z penzionu, nemusíte složitě hledat výhodné dopravní spojení. Praha 5 – Smíchov umožňuje rychlou dostupnost veřejné hromadné dopravy. V těsné blízkosti penzionu Akát je vlakové i autobusové nádraží, takže se těmito dopravními prostředky snadno a rychle přepravíte za toulkami Starým městem, na služební jednání v centru či za kulturními zážitky. Stejně snadno se můžete odtud dostat i na letiště Václava Havla. Ideální je i tramvajová doprava a především metro, jehož stanice Anděl je rovněž poblíž penzionu. Pokud přijedete do Penzionu svým vlastním nebo služebním autem, můžete jej bezpečně zaparkovat přímo v objektu penzionu.

Jak vypadá ubytování

V nabídce Penzionu najdete tři ubytovací kategorie. Ve všech případech můžete očekávat vysokou kvalitu, maximální pohodlí i příznivé cenové relace. Vybrat si lze mezi plně vybavenými apartmány a levnými hostelovými pokoji, které hojně využívají hlavně sportovní oddíly nebo různé zájezdy včetně školních výletů s noclehem. V hostelu je pro ně k dispozici 32 pokojů s celkovou kapacitou sto osob. Nekuřácký salonek v restauraci nebo zahrádka může těmto kolektivům sloužit k mítingům, poradám i volnému posezení a zábavě.

Charakter hotelového ubytování nabízí Akát Penzion Praha ve svých 18 pohodlných pokojích. Toto útulné ubytování je ideálním řešením při krátkodobém nebo i několikadenním pobytu v Praze. Pokoje poskytují hostům komfort, ke kterému patří vybavení každého pokoje vlastním sociálním zařízením. Standardním vybavením všech pokojů je LCD TV, židle a stolek, šatní skříň, koupelna se sprchou, toaletou a fénem na vlasy. Pokoje jsou jednolůžkové, dvou, tří a čtyřlůžkové.