Oboustranný design pro dokonalý plot

Kdo má samostatně stojící domek, má v plánu jej dřív nebo později vybavit plotem. Někdo si potrpí na odolný plot, který vám zařídí pocit bezpečí a soukromí, jiní hledají spíš estetické oplocení. Můžete mít ale obojí, pokud si vyberete oboustranný betonový plot. Betonové ploty jsou praktické, mají skutečně dlouhou životnost a navíc jejich design je do detailu propracovaný.

Betonový plot – jednička spotřebitelů

O betonové ploty má zájem stále širší veřejnost. Popularita betonových plotů roste díky úžasné variabilitě plotu, každý si může sestavit oplocení podle vlastních potřeb. K nejvyhledávanějším však patří určitě oboustranné betonové ploty. Oproti běžnému betonovému plotu jsou totiž ty oboustranné dekorované z vnitřní i vnější strany. Dříve se betonové ploty vyráběly pouze s jednou dekorovanou stranou a museli jste si vybrat, zda chcete mít plot orientovaný dekorovanou stranou do ulice nebo do zahrady. Nyní už taková rozhodnutí řešit nemusíte, oboustranné betonové ploty jsou dekorativní a estetické, stačí si vybrat tu správnou barvu, která se bude hodit k vašemu domu, a také tvar plotu.

Neváhejte a sestavte si plot podle vašich přání a potřeb, díky naprosté variabilitě přizpůsobíte design, barvu i tvar plotu vašim požadavkům. Betonový plot může být rovný, zakončen do oblouku nebo ozdobnou mřížkou. Často si lidé vybírají také variantu s dřevěnými latěmi, které dodají betonovému plotu šmrnc a oživí ho. Pro betonový plot ale nehovoří pouze jeho vzhled. Jeho velkou výhodou je zejména odolnost. Je odolný vůči mechanickým vlivům stejně jako vůči klimatickému působení. Zajisté oceníte také velmi dlouhou životnost, vydrží vám sloužit dlouhé desítky let a navíc bez jakékoli údržby. Už nebudete muset plot brousit a natírat nebo měnit shnilé latě, navštivte Betonovéploty.net a vyberte si betonový plot podle vašeho vkusu.