Obaly a fólie: Nepostradatelný materiál nejen pro firmy

Bez obalů a nejrůznějších obalových materiálů se dnes neobejde nikdo. Ať už se jedná o domácnost, či firmu, vždy je třeba zabalit buď balík k odeslání, nebo dárek, potraviny a spoustu dalších předmětů.

Největší spotřebu obalů mají výrobci spotřebního zboží a obchodníci. Drobné křehké předměty nejlépe ochrání bublinková fólie, kterou si stejně jako bublinkové obálky, kartonové krabice a další obalové materiály, můžete objednat v eshopu Mojeobaly.cz. Firma se specializuje na prodej nejrůznějších obalových materiálů a kromě bublinkových fólií a obálek, či kartonových krabic nejrůznějších rozměrů, velikostí a tvarů, to jsou také zip sáčky, stretch fólie, lepicí pásky a řada dalších kancelářských potřeb.

Nabídka obalů

V nabídce jsou nejrůznější obaly, které člověk potřebuje denně, nebo jen občas. Určitě si každý vybere, jelikož poměr kvality a ceny je bezkonkurenčně příznivý pro zákazníky z řad běžných spotřebitelů i firem. Velkou výhodou pro každého zákazníka je možnost výběru obalů z pohodlí vlastního domova. Můžete si vybrat nejen obalový materiál podle svých potřeb a představ, ale rovněž si jej objednat. Kromě nejrůznějších obalů naleznete v nabídce rovněž lepicí balící pásky, sáčky, tašky a další podobný sortiment.

nahled

Příklady sortimentu

Hospodyňky zcela určitě ocení například sáčky do mrazáku, které jsou v různých rozměrech. Sadu 50 kusů rozměru 17×25 lze koupit za pouhých 21,- Kč. Oblíbené jsou také sáčky na ledové kostky, kterých je v jedné sadě 280 kusů a cena je pouhých neuvěřitelných deset korun. Velké obliby v domácnostech, v obchodech a firmách se těší mikrotenové tašky, které jsou velice skladné. Přestože takřka nic neváží, mají nosnost až 10 kg.

Patrně nejpoužívanější jsou kartonové obaly, jako jsou klopové krabice, pizza krabice, dortové krabice a další. Kartonové krabice z dvou či třívrstvé vlnité lepenky jsou vhodné pro všestranné použití. Dodávány jsou vždy v plochém balení a zákazník si je doma jednoduše rozloží a použije na ochranu nejrůznějšího zboží a předmětů.