Novinka 2021! Nové obklady, interiérové obloženi VAPALUG IN

Přírodní materiály hlásí návrat ve velkém, současné trendy velí k tomu, aby se všechny umělé materiály nahradily přírodními. Jsou nejen ekologické a esteticky krásnější, ale také zajistí příjemný pocit a větší sounáležitost s přírodou. Neznamená to však, že byste museli zahodit svou designovou židli a sedět namísto ní na špalku. Více dřeva můžete do interiéru dostat za pomoci luxusních designových obkladů Vapalug In.

Ozvláštněte interiér stylovým dřevěným obkladem

Jde o obklady z masivního dřeva, které mají velmi plastický tvar a vypadají zkrátka úchvatně. Můžete si s nimi skvěle pohrát a využít je v interiéru dle libosti. Snadno s nimi vytvoříte designový pruh přes celou stěnu nebo můžete udělat i obklad v celé místnosti. Tyto obklady nemusíte lepit jako mozaiku kousek po kousku. Dřevěné obklady Vapalug In jsou vyráběné takovým způsobem, aby byla jejich aplikace co nejjednodušší a zvládli jste ji i svépomocí. Obklady jsou nalepené na HDF desce, která má tloušťku 0,5 centimetru a nabízí se vám v různých formátech.

Desku velmi snadno aplikujete na potřebnou plochu. Tento obklad vytvoří v interiéru zdravé a příjemné klima. Ačkoliv jde o velmi moderní a luxusní obklad, jeho cena není vysoká a za minimální investici tak dostanete do interiéru velmi výrazný přírodní prvek, který změní celý jeho ráz. Dřevěné obklady Vapalug In mají mnoho podob, od štípaných hranolů až po nařezanou kulatinu, ve které krásně vyniknou její letokruhy, nasekanou kulatinu a mnoho dalšího. Obklad může mít surový vzhled, ale může jít také o broušené lamely. Nabízí se vám mnoho krásných odstínů, které skvěle sladíte s vaším interiérem. Chcete, aby byl váš interiér opravdu výjimečný? Kompletní nabídku najdete na www.drdlik.cz.