Elektronický stavební deník a aplikace pro evidenci docházky

Práce na stavbě byla dosud často spojená s chaosem. Většinou se stanoví harmonogram, pracovní plán a přesné podmínky. Málokdy je ale vše dodržováno a následně chybí hodiny práce, často není přehled o tom, kdo kdy pracuje a v jaké fázi celý projekt je. Toto vše mění elektronický stavební deník Stavario, se kterým půjde každá stavba rychleji a budete mít přesný přehled o docházce a každé činnosti, která se udělá.

Kompletní přehled o všem

Náhle uvidíte pohromadě všechny náklady, budou vám sedět hodiny a systém umí hlídat i návratnost projektů. Důležitou funkcí je také evidence nářadí. Pokud jste doposud neměli přehled, kdo používá jaké nářadí, zajisté se vám také často stalo, že se vám nějaké drahé nářadí ztratilo. Nyní už budete vědět, kdo si jaké nářadí půjčil a jestli bylo vráceno zpět na své místo.

Stavební deník online vám dá mnoho výhod a znamená to pro vás konec ručnímu psaní výkazů, docházky, fakturací a další. Tento deník vám bude dostupný nonstop. Automaticky načte počasí, docházku dělníků, materiál ze skladu i fotky stavby. Docházka je velmi snadná, samotní dělníci přes telefon nebo tablet zadají příchod a odchod ze stavby. Stavební deník najdete na webu Stavario.cz a najdete zde i přehled o všech funkcích.

Pokud máte stavební firmu, stane se stavební deník možností, jak může celá firma efektivněji pracovat a růst. Vaše práce bude přehlednější a kvalitnější. Chytře bude propojen dělník na stavbě, zaměstnanci v kanceláři a investoři stavby. Dělníci si mohou v aplikaci vést nejen docházku, ale i výkaz práce, mohou například i požádat o volno nebo mohou nahlásit nemoc. Vy budete mít přehled, kolik komu zbývá dovolené. Pokud budete mít nějaké důležité novinky, přes aplikaci se dostanou ke všem zaměstnancům. Přes aplikaci mohou zaměstnanci přijímat úkoly, žádat o materiál, půjčovat si nářadí a mnoho dalšího. Konečně budete mít kompletní přehled o všem. Tato aplikace posune vaší firmu na zcela novou úroveň. Mnoho velkých a významných firem tuto aplikaci používá a můžete se snadno přidat mezi ně.