Nabídka mobilních klimatizací

Léto je v plném proudu a pobývat v rozpáleném bytě či kanceláři není žádný med. Větrání ani průvan nepomáhá, neboť z venku proudí do místnosti ještě teplejší vzduch. Jediným osvobozujícím řešením je klimatizace. Pokud nemáte doma nebo v zaměstnání instalován klimatizační systém, můžete si pořídit mobilní klimatizaci.

Jak a kde ji koupit?

Nejrychlejší cesta k nové mobilní klimatizaci vede přes internetové stránky, kde si najdete webové stránky Klimatizace.zde.cz spravované společností EPROFI.CZ s.r.o. Zde si vyberete kategorii, která vás zajímá a poté určitý typ. Poté kliknete na tlačítko objednat, vyplněnou objednávku odešlete a vyčkáte, až se vám v co možná nejkratší době ozvou pracovníci společnosti.

Jak pracuje mobilní klimatizace?

V principu je to samostatný spotřebič schopný udržovat v místnosti stálou teplotu a vlhkost vzduchu. Většina mobilních klimatizací má digitální termostat, praktický ovládací panel nebo dálkové ovládání. Předností je tichý chod a šetrnost k životnímu prostředí.

Nabídka mobilních klimatizací

Na stránkách více zde si můžete vybrat mobilní klimatizaci podle svých nároků:

  • DAITSU – patří k nejnovějším modelům, vynikají tichým chodem, třemi rychlostmi ventilátoru, dálkovým ovládáním a nízkou cenou
  • REFREDO – je nejprodávanějším modelem a hodí se do domácností i kanceláří. Nabízí ovládání pomocí aplikace v telefonu díky zabudované Wi-Fi. Vyniká účinným chlazením s nízkou spotřebou energie
  • SINCLAIR – uplatňuje se v prostorách s dohledem památkové péče, ve stavebních buňkách a menších kancelářích
  • SAKURA – má stejné uplatnění jako SINCLAIR
  • REMKO – je určena do historických či pronajatých prostor. Jednotku lze zprovoznit bez odborné instalace pouhým zapojením do elektrické zásuvky a zajištěním odvodu teplého vzduchu.

Podmínky provozu

Všechny mobilní klimatizace potřebují vývod teplého vzduchu ven, tedy mimo klimatizovanou místnost. Obvykle se k tomu používá hadice v délce 1-2 metry. Některé typy klimatizací mají v příslušenství zúženou koncovku hadice umožňující jednodušší vyvedení pootevřeným oknem. U všech modelů je nutné vylévat v případě naplnění nádrže vodu. Některé dražší typy řeší odpařování automaticky.