Na úklid domácnosti si můžete objednat konkrétní osobu

Také vás nebaví uklízení nebo vám chybí dostatek času či jej chcete věnovat rodině? Pak není nic snazšího než si na úklid sjednat konkrétní paní, která se postará o vše potřebné. Tyto služby nabízí portál vyluxuj.cz. Naleznete zde databázi zájemkyň a můžete si vybrat konkrétní paní pro úklid praha. A nemusí se jednat pouze o úklid domácnosti, ale i kanceláře. Paní na úklid zajistí i mytí oken, žehlení a zvládne i zahradní práce. Pokud potřebujete úklid většího rázu nebo rozlehlejších prostor, můžete si objednat více paní naráz.

Objednání je velmi snadné. V záložce „Najít paní na úklid“ vyplníte adresu, kde má být úklid proveden, den a čas, případně i další požadavky. Z databáze si vyberete paní, které odpovídají vašim představám (dle referencí i informací o konkrétních osobách). Odpovědi na poptávku získáte během chvíle a pak už oslovujete konkrétní paní, která zajistí úklid domácnosti nebo další potřebné práce. Veškerá komunikace probíhá na základě členství. Veškeré potřebné informace ke členství naleznete na portálu vyluxuj.cz.

Výhody, které portál nabízí

Konkrétní paní, která u vás provede úklid, si vyberete sami. Všechny paní jsou prověřené, spolehlivé a pečlivé. Cena za úklid domácnosti je levnější, pokud se stanete členy portálu a můžete si také objednávat různý počet paní i úklidů a to opakovaně. Odměnu platíte přímo konkrétní osobě, která úklid provede a vzhledem k tomu, že zajisté bude mít zájem chodit k vám uklízet pravidelně, bude úklid provedený dokonale a s naprostou pečlivostí.

Velmi vítaným pomocníkem při výběru jsou reference, které si můžete nejen přečíst, ale sami také napsat. Objednávat si nemusíte pouze jednu konkrétní osobu, ale na výběr máte celou řadu dalších zájemkyň. Úklid se dá objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Velmi vítanou možností je také zakoupení dárkového poukazu na úklid, který může být originálním dárkem pro vaše blízké.