Menstruační kalíšek pro pohodlí během menstruace

Menstruační kalíšek patří mezi dámské hygienické pomůcky. Jeho výhodou je opakované používání. Není potřeba kupovat vždy nový a díky tomu šetří finanční prostředky. Aby správně fungoval, je potřeba jej zavést dovnitř pochvy. Zde pak shromažďuje menstruační krev. Nejlepší menstruační kalíšek lze objednat v několika různých velikostech, které se navíc liší kapacitou.

Výhody menstruačního kalíšku

Během manipulace s kalíškem je vždy potřeba pečlivě dodržovat hygienu. Díky podtlaku, který vzniká při jeho zavádění, neuniká menstruační krev mimo kalíšek. Jeho zavádění není nijak složité a pokud jste někdy používala menstruační tampony, nemusíte se ničeho obávat. Je však uložen, oproti tamponu, níže. Jeho vyprazdňování je potřeba provádět po 4-8 hodinách.

Používání menstruačního kalíšku je vhodné konzultovat se svým lékařem v případě, že máte jakékoli gynekologické obtíže. Pokud se během jeho používání objeví jakékoli obtíže, ihned vyhledejte lékařskou pomoc.

Menstruační kalíšky AneerCare

Menstruační kalíšky AneerCare jsou ideální volbou pro sportovní aktivity. Pro jejich výrobu se využívají materiály odolné a pevné, které nezpůsobují deformaci během stahů pánevního dna. Díky tomu ani neprotékají. Navíc mají ergonomicky tvarovanou stopku. AnerrCare je také nejlepší kalíšek pro začátečníky, má specifický tvar, který dokonale kopíruje křivky ženského těla, snadno se zavádí i těm, kdo s jeho používáním teprve začínají.

E-shop s menstruačními pomůckami

Na e-shopu menstruacni-pomucky.cz si můžete objednat nejen menstruační kalíšky jednotlivě, ale také v sadě. Volit můžete kalíšky určené jak pro zralé ženy, tak i mladé dívky. Sada, ve většině případů, obsahuje menstruační kalíšek větší a menší, snáze tak vyzkoušíte, jaká velikost vám bude lépe vyhovovat. Součástí sady je praktický sáček na jeho ukládání. Některé sady obsahují i nádobu určenou pro desinfekci kalíšku.