Luxusní bydlení v Praze je k dispozici každému

Život v Praze nabízí větší výběr příležitostí zaměstnání a využití volného času, než je tomu v jiných městech. Zejména Staré město fascinuje svou atmosférou a množstvím pamětihodností, které obdivují i zahraniční turisté. Kdo má to štěstí a bydlí v Praze, může se památkami kochat kdykoliv. Zrovna tak je bezkonkurenční výběr kulturních zážitků, ať už je to množství divadel, kin, výstav, koncertních sálů atd. Hlavní město umožňuje také bohaté sportovní vyžití, ať aktivní či pasivní.

Formy bydlení v Praze

Atraktivní je bydlení v samotném centru, kde byla opravena řada starších domů a zrekonstruovány a moderně vybaveny nové byty v Praze. Ovšem i obyvatelé sídlišť či vzdálenějších částí ve městě nemusí být o nic ošizeni. Městská doprava a především metro je dopraví do centra za pár minut a po práci si mohou užívat klidu a výhod bydlení v zeleni.

modrany_1-_etapa

Nové byty v Praze

Bohatou nabídku nových bytů, ale i komerčních a rezidenčních nemovitostí najdete v katalogu realitní kanceláře Sekyra Group, a.s. Hlavní náplní společnosti jsou realitní investice a development komerčních a rezidenčních nemovitostí. Služeb společnosti využívají fyzické i právnické osoby a v hojné míře také klienti z řad mezinárodních korporací, které se v Praze etablují. Společnost jim může nabídnout koupi i nájem jednotlivých bytových jednotek i celých bytových či kancelářských komplexů. Za 18 let svého působení na českém realitním trhu společnost realizovala řadu projektů. Například v centru nabízí luxusní byty v Praze a naopak za městem pro změnu nízkoenergetické bydlení v přírodě.

nem_v12_0001

Developerské projekty

Pro společnost Sekyra Group jsou výzvou jakékoliv nevyužité pozemky, bývalé tovární čtvrti nebo zanedbané plochy. Na každé takové lokalitě se snaží o vlastní developerské projekty v Praze, které jsou vhodné pro komerční i rezidenční výstavbu. Výjimečným projektem, jehož druhá etapa začala být realizována, je lokalita Dolních Počernic, která nabídne moderní a příjemné bydlení v sousedství golfového hřiště a jednoho z budoucích největších rekreačních parků v Praze.