Lightway rozdává dotace na každý křišťálový světlovod

Firma Lightway s.r.o. je jediným výrobcem Křišťálových světlovodů na trhu. Společnost se rozhodla zpříjemnit jarní rekonstrukce a úpravy domu všem, kteří mají v objektu málo denního světla a poskytuje 14 % dotace na křišťálové světlovody.

Problém s tmavou místností v domě se týká velkého množství objektů. Nejčastěji se jedná o kuchyň, koupelnu, či chodbu uprostřed domu. Problém se dá částečně řešit umělým osvětlením. Umělé světlo plně nenahradí účinek a kouzlo denního světla. O blahodárných účincích slunečního záření na lidský organismus už bylo napsáno mnoho a jeho vliv na zdraví a psychiku byl jednoznačně prokázán.

Lightway křišťálové světlovody se skládají ze čtyř částí. Začínají na střeše, či fasádě, kam se umístí křišťálová kopule. Křišťál jako takový má unikátní vlastnosti. Na rozdíl od plastu nezežloutne, neztratí na funkčnosti a je více odolný. Další součástí Lightway křišťálového světlovodu je tubus pro vedení světla. Lightway světlovodné potrubí je pokryté sedmi nano vrstvami stříbra, a to zajistí maximální vedení denního světla až do místnosti.

Patentovaný prvek, který společnost Lightway nabízí je izolační prvek Blue Performance. Blue Performance zajistí, že v světlovodu nevznikne kondenzát vody. Ten může způsobit plísně, fleky, případně znehodnotit podlahu v místnosti. Denní světlo je rozptýleno do místnosti difuzérem neboli rozptylovačem světla. Společnost Lightway používá optické sklo, díky němu nevznikne v místnosti nerovnoměrné osvětlení.

Aby byla vaše rekonstrukce, nebo výstavba příjemnější, společnost Lightway se rozhodla pro dotační program pro každý nový světlovod.

Navštivte webové stránky www.chcisvetlovod.cz a dopřejte svému domovu dostatek denního světla.