Látkové rolety pro každý interiér

V dnešní době máme velký výběr stínící techniky jak venkovní, tak i v interiéru. My se zaměříme na populární interiérové stínění od předního českého výrobce Bematech, který má v ČR nejvyspělejší výrobu látkových rolet. Hledáte klasické, moderní nebo designové rolety? Pak zaměřte svojí pozornost právě na českého výrobce Bematech s tradicí více jak dvacet let. Jejich látkové rolety jsou úspěšně prodávané v celé Evropské unii.

Není žádného divu, když mají nejvyspělejší technologii výroby a precizní přístup ke každé objednávce. V nabídce firmy Bematech najdete klasické i designové konzole, pro umístění nad vaše okno. Výběrem kvalitní látky získáte nadčasový design vašeho interiéru. V originálním vzorníku látek najdete více jak 400 možných barevných provedení včetně screenové látky, která je především vhodná i do vlhkých prostorů jako jsou koupelny, bazény atd.

Moderní stínění nejen pro novostavby

Pro novostavby rodinných domů a rekonstrukce doporučujeme moderní a žádané rolety den a noc, které nahrazují žaluzie, nebo dokonce i záclony. Jejich popularita oslovuje mladé i starší lidi, kteří mají zájem o příjemné a útulné bydlení. Rolety den a noc Twintex mají zátěžovou lištu vyrobenou z nerezu a jsou přizpůsobené a chráněné proti možnému průvanu. Silikonové těsnění se postará, aby nedocházelo k nadměrnému hluku při průvanu. Před pořízením rolety den a noc doporučujeme navštívit vzorkovnu Bematech a seznámit se s vysokou kvalitou celého provedení. Pro Plzeňský kraj a Prahu se obraťte na obchodní zastoupení na firmu www.mk-rolety.cz, která vám vytvoří cenovou nabídku a rolety den a noc vám nainstaluje. Na výběr máte manuální ovládání na řetízek, nebo můžete využít pohodlného motorického ovládání.

V oblibě jsou stále římské rolety

Neberou vás klasické látkové rolety? Pak volte osvědčené římské rolety, které si získali oblibu u mnoho domácností i firem. Římskou roletou je možné zastínit velké prosklené plochy i malá okna. Montáž římské rolety na míru ponechte raději na specializované firmě, která má zkušenosti s montáží těchto krásných rolet.