Květinová aranžmá

Plánujete akci, u které si přejete, aby bylo vše dokonalé? V takovém případě považujte za základ přítomnost řezaných květin, které budou stylově zapadat do vytvořeného konceptu výzdoby. Vytváříme profesionální květinová aranžmá a to jak pro osobní, tak i firemní účely.

U firemních akcí vždy velmi záleží na prestiži, která se v mnoha ohledech opírá právě o vkus, jaký byl uplatněn při výzdobě interiéru nebo exteriéru. Čerstvé květiny jsou žádoucím prvkem, který na sebe okamžitě upozorní a vytvoří příjemné prostředí kdekoliv, kde se nachází. Ať už zdobí recepci, nebo zasedací místnost při briefingu, pokaždé jde o prvek, který podtrhne vzhled a udělá dostatečný dojem.

Co vám můžeme nabídnout

Pravidelnou dodávku aranžmá: Jsme schopní zajistit pravidelnou dodávku aranžmá, která zajistí, byste měli každý týden nové a čerstvé květiny pro vaši výzdobu.

Výzdobu pro vaše akce: Svatby, jubilea a narozeniny, to všechno jsou akce, kde je nepsaným pravidlem, aby vypadaly dokonale. Dodáme vám vhodnou výzdobu, se kterou se stane z každé takové akce okamžik, který si budete vždy rádi připomínat.

Dekorace podle sezóny: Ať už je jaro nebo zima, pro každé období je vhodná jiná dekorace, zajistíme proto sezonní aranžmá, které se přizpůsobí prostředí i aktuálnímu ročnímu období.

Kytice pro zvláštní příležitosti: Blíží se narozeniny nebo svátek? Chcete potěšit svojí drahou polovičku krásným dárkem? Zajistíme vám krásné kytice pro každou příležitost.

Krátkodobé pronájmy rostlin

Pokud se vám nechce investovat příliš velké množství peněz do květin pro jednorázovou akci, nabízíme vám možnost jejich krátkodobého pronájmu. Můžeme vám dodat pokojové rostliny, aranžmá, designové květináče i celou řadu dalších prvků, které se stanou skvělou výzdobou pro vaší párty, svatbu nebo třeba firemní akci.