Kožené postele

Kromě všech uvedených vlastností působí kožené postele velice stylově i příjemně na omak. Při pořizování kožených postelí je třeba si uvědomit, že přímo na kůži ležet nebudete. Postele obsahují samozřejmě běžné matrace, které si můžete vybírat z pestré nabídky nejrůznějšího provedení a materiálů. V tomto směru záleží výběr matrací čistě na vašich požadavcích, představách a vkusu. Samotná kůže na postelích působí jen jako příjemný, elegantní a luxusní doplněk.

Každá kůže prochází důkladným zpracováním, takže kůže na postelích bývají velmi hebké na dotyk, jsou měkké, poddajné a zároveň i odolné proti oděru i proti vodě. Ikdyž se dá případné zašpinění odstranit, vyžadují ovšem kožené postele přece jen náročnější péči. Lidé si často myslí, že kožená postel nedýchá tak jako jiné materiály. To je ovšem omyl, jelikož kůže je velice prodyšná. K přednostem kožených postelí patří také jejich mnohem delší životnost, než u různých textilií a podobných materiálů. Delší životnost je dána i použitým materiálem na konstrukci, které obvykle bývají z pevného dubového dřeva, případně ze vzácných exotických dřevin.

Kvalitní dřevo a kvalitní kůže je zárukou dlouhé životnosti, spolehlivosti a stálosti kožených postelí.

Kožené postele se prodávají výhradně jako manželské postele, které poskytují dostatek prostoru pro obě osoby. Vybírat si lze z mnoha provedení, takže tvar, barvu a celkové provedení kožené postele můžete skvěle přizpůsobit a sladit s nábytkem i ostatním vybavením ložnice.