Kde vybírat kvalitní nábytek a kuchyňskou linku?

Kuchyň bývala v minulosti hlavní místností, ve které se odehrával veškerý rodinný život. Tento význam kuchyně se začíná prosazovat i v současné moderní době. Nezbytnou součástí kuchyně je pochopitelně kuchyňská linka. Ideální je, pokud se u ní dobře vaří, umožňuje skladovat nejpotřebnější kuchyňské nádobí a také pokud se snadno udržuje v čistotě. Krásná a hlavně praktická a účelná kuchyňská linka je snem a chloubou každé hospodyňky.

Na výběr je dnes spousta stylů, typů i materiálů, ze kterých jsou kuchyňské linky vyráběny. Každý si proto může vybrat podle svých představ i podle velikosti a charakteru daného prostoru. Někdo dává přednost retro stylu, jiný si potrpí na moderní vybavení, které je charakterizováno zejména nerezovou ocelí. Nejčastějším materiálem je osvědčené dřevo, ale z hlediska údržby je vhodné i lamino, kterým je povrch dvířek a zásuvek kuchyňské linky opatřen.

Royal styl

Nábytek Royal nabízený eshopem Natali je v anglickém stylu. Obchod jej dodává v rozloženém stavu a zákazník si z tohoto nábytku může sestavit nejen kuchyni, ale i jídelnu, případně i obývací pokoj či ložnici. Materiál korpus je DTD laminovaná a nábytek je opatřen kovovými úchyty. Kuchyňská linka Royal vás okouzlí jedinečným designem, který charakterizuje bílý dekor ze skandinávské sosny kombinovaný s divokým dubem. Dolní skříňky mají plná dvířka a jsou dvoudvéřové a jednodvéřové a jejich počet lze přizpůsobit velikosti daného prostoru. Horní dvířka jsou prosklená, takže vytvářejí dojem vitríny, ve které může vyniknout hezký porcelán a sklo. Pracovní desku si můžete vybrat z osmi různých dekorů.

Další nábytek Natali

Eshop Nabytek-natali.cz nabízí celou řadu druhů nábytku, od kuchyňského, přes nábytek do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů až po nábytek kancelářský. Objednat si můžete postele, pohovky, obývací stěny, sedací soupravy, křesla, stoly a stolky, ale i rošty a matrace do ložnice. V nabídce je i zahradní nábytek Natali, různé bytové doplňky a dekorace.