Kamery do bytu jsou sázkou na jistotu, když nebudete často doma

Jezdíte na dovolenou, služební cestu nebo prostě trávíte hodně času v práci? I zcela prosté víkendové výlety s rodinou znamenají opuštěnou nemovitost, nikdo nemůže být doma opravdu 24/7, aby hlídal vchodové dveře. Toho často využívají lupiči, kteří mají ve vytipovanou chvíli prakticky volné pole působnosti. Pokud hodláte mít přehled, co se děje u vás doma, když tam právě nejste, pádnou odpověď přinese moderní elektronika. Možná bude zajímavé pohlédnout do života vaší kočky nebo psa, kteří se v době, kdy nebudete přítomni, zabaví po svém.

Nenápadný prvek pro každou domácnost

Maskování na výbornou, to je tady nejdůležitější! Kamery do bytu mohou na první pohled připomínat kouřové čidlo, nástěnné hodinky, budík nebo například malou ruční svítilnu. Fantazii se meze určitě nekladou a výrobci dobře vědí, že nenápadnost je v tomto sortimentu až na prvním místě žebříčku popularity. Hlídač, který bude k dispozici 24/7 a kdykoliv, kdy dojde k nezvané návštěvě, nahraje kvalitní videozáznam a udělá i fotografický doprovod. Jinými slovy, budete mít jasno o tom, co se přesně dělo a totéž platí pro vyšetřovatele. Dostatek důkazů značí rychlejší práci, ať už se lupiči dostali do útulné garsonky nebo stometrového bytu. Je také jasné, že kamer můžete mít doma více. Stačí jenom, abyste je vhodně rozmístili a zajistili, aby jedna navazovala plynule na druhou.

Barevný displej a propojení se smartphonem

Moderní elektronika je skutečně důmyslná a ví si rady v každé situaci. Nastavíte ji během několika málo okamžiků a díky spárování s vaším mobilním telefonem budete vědět o sebemenších změnách u vás doma. Každý podezřelý pohyb bude nahlášen, informace přijdou třeba v době, kdy se vydáte na víkendový nákup. Více informací o této problematice hledejte na cel-tec.cz!