Jak vybrat ochranné pracovní oděvy

Každá činnost vyžaduje specifické pracovní nástroje a pomůcky, ale také speciální pracovní oblečení. Jinak je ustrojen například zdravotník a zcela jinak například dělník v továrně. Zcela odlišně musí být ustrojen a vybaven člověk, pracující neustále venku, a to i v zimním období.

Hlavním požadavkem pro zimní pracovní oděvy je, aby se každý v oblečení cítil v teple, ale zároveň i naprosto pohodlně. Zimní pracovní oděv prostě musí člověka zahřát a zároveň jej nesmí omezovat ve vykonávání pracovních úkonů. Pokud hovoříme o zahřátí, musí být zimní ochranné pracovní oblečení vyrobeno z takového materiálu, který nepropouští chlad z venku, ale zároveň odvádí tělesnou vlhkost. Takovéto parametry dokonale splňují výrobky, které si můžete pořídit v eshopu společnosti INZEP CENTRUM, s.r.o.

Široká nabídka pracovních oděvů

Nabídka pracovních oděvů, včetně pracovní obuvi a dalších doplňků je velice široká. Nakupovat můžete přímo v obchodě, nebo využít zásilkové služby, na které ušetříte za dopravu, pokud si objednáte zboží nad 2 tisíce Kč. Společnost má dlouholeté zkušenosti nejen s prodejem, ale i s výrobou, neboť také šije pracovní oděvy na míru.

Jedinečnou kvalitou, ale i moderním střihem vynikají například zimní pracovní bundy. Vesměs jsou nepromokavé a některé typy jsou zhotoveny z reflexního materiálu. Oblibě u zákazníků se těší také pracovní kalhoty s laclem, které jsou pohodlné a chrání pracovníkova záda před prochladnutím. Speciálním pracovním oděvem je protipořezové oblečení, které je určeno hlavně pro pracovníky v lesnictví.

K nejprodávanějším patří lesnický oblek Pluto a některé doplňky, jako je zejména protipořezový rukávník FH Cetia. Do nepříznivého počasí v lese je určena lesnická protipořezová bunda DeltaPlus EPICEA 3. Dokonale splňuje svůj účel, tedy bezpečnost, ale i ochranu před chladem. Přitom je velice pohodlná a lesního dělníka nijak neomezuje při pohybu. Neodmyslitelnou součástí vybavení pro práce v lese jsou také protipořezové rukavice, které jsou povinnou výbavou lesního dělníka. Ovšem INZEP.cz disponuje širokou paletou i jiných rukavic. Pro lepší orientaci rozdělila pracovní rukavice do několika kategorií, jednak podle použitého materiálu (kožené, textilní, gumové, latexové), podle určení pak na dámské, svářečské, zimní zateplené atd.