Jak na nákup plošných materiálů?

Mezi nejrůznějšími plošnými materiály jsou patrně nejznámější OSB desky, které mají všestranné využití. Mezi další plošné materiály patří laminované DTD desky, ze kterých se vyrábí nábytek včetně kuchyňských linek. Jednou z jejich nesporných výhod je, že je lze upravit na jakýkoliv rozměr. Pokud se chcete pustit do výroby vlastního nábytku, stačí si změřit daný prostor a objednat si DTD desky podle svých potřeb. Pak už stačí mít trochu zručnosti a chutě tvořit a výsledek se jistě dostaví.

Dřevotřískové desky DTD

Jedná se o dřevotřískové desky s hrubou strukturou, které jsou základním plošným materiálem pro mnohostranné využití zejména v nábytkářství. U DTD desek se počítá s jejich další povrchovou úpravou. DTD materiál je snadno upravitelný pro nejrůznější interiérové využití. Povrch desek je ideální pro nejrůznější úpravy, z nichž se nejčastěji používá laminování, dýhování nebo kašírování. Aby nedošlo ke znehodnocení DTD desky, je potřeba ji chránit před přílišnou vlhkostí a vodou.

Laminované desky LTD

Laminované dřevotřískové desky jsou nejpoužívanějším velkoplošným materiálem v interiérech domácností, kanceláří a dalších prostorách. Laminované DTD desky jsou vlastně dřevotřískové desky DTD, jejichž povrch byl upraven laminováním. Tento plošný materiál se využívá při výrobě nejrůznějšího interiérového nábytku, kuchyňských linek, ale také dekorativních desek nebo například při stavění výstavních stánků, sezónních prodejen na jarmarcích, předvánočních trzích, městkých slavnostech a při pořádání dalších akcí.

Jak objednat plošný materiál?

Plošné materiály naleznete na Plosnematerialy.cz. Tento eshop jako první usnadňuje všem zákazníkům nakupování jednoduchým způsobem objednávání plošného materiálu. Objednávku tvoří stručný a přehledný návod, takže není třeba nic vypisovat, ale pouze vyplňovat údaje v příslušných kolonkách. Výška, šířka a počet kusů, které chcete objednat se uvede pomocí šipek po centimetrech. Dále si můžete vybrat směr vzoru, který pouze označíte. Vybrat si můžete mezi směry vzoru, které jsou vertikálně či horizontálně a dále mezi způsobem ohranění hrany horní, dolní, pravé či levé.