Ideální oplocení nemusí být drahé

Zřejmě nejpoužívanějším plotem je pletivo. Jeho předností je snadná a rychlá montáž, nižší cena v porovnání s jinými typy oplocení a především dlouhá životnost díky poplastování či pozinkování pletiva. Prodejem, ale i montáží plotů na klíč a jejich opravami se zabývá firma Amstor s.r.o., která dodává oplocení zákazníkům ve východních Čechách, tzn. v okolí Hradce Králové a Pardubic. Pletivo Hradec Králové je ovšem dodáváno a montováno i ve Středočeském kraji a po dohodě prakticky na celém území České republiky.

Kde je možné postavit pletivové oplocení

Pletivo se hodí téměř k jakémukoliv pozemku a domu. K vidění je velmi často kolem průmyslových areálů, škol, mateřských škol, tenisových kurtů a jiných sportovišť. Stejně tak si ovšem pletivo oblíbili i majitelé rodinných domů a zahrad. Spousta lidí má dnes u domu a na zahradě psího miláčka a díky pevnému a odolnému pletivu se nemusí obávat jeho útěků.

 

Jaké druhy pletiva jsou v nabídce

Především je třeba zdůraznit, že při výstavbě plotů z pletiva používá společnost Amstor nejmodernější technologie a postupy. V jejím katalogu si můžete vybrat z několika variant pletiva:

  • čtyřhranné poplastované
  • pozinkované
  • svařované
  • okrasné a
  • lesnické

K nejpoužívanějším patří poplastované PVC pletivo, ať už se zapleteným napínacím drátem nahoře a dole, nebo bez napínacího drátu. V oblibě je nejvíce zelené pletivo, ovšem vybrat si můžete z několika dalších barev plastu. Firma ovšem dodává a montuje i další výrobky, jako například průmyslové panely 2D a 3D, sloupky, vzpěry, platové plotovky, stínící tkaniny na ploty, zemní vruty, podhrabové betonové desky, žiletkové a ostnaté dráty a pochopitelně i brány a branky.

Brány a branky

Vjezd a vstup na pozemek umožňuje samozřejmě vjezdová brána a vstupní plotová branka ze stejného materiálu, z jakého je postaveno celé oplocení. Majitelé rodinných domů, ale i provozovatelé škol a mateřských škol či jiných zařízení a objektů mohou svůj majetek zabezpečit díky cylindrické vložce FAB. Součástí dodávky branky se zámkem jsou dva kusy klíčů. Výhodou je možnost použití branky jako levé i pravé, a to díky otočnému dorazovému dílu se šroubem na sloupku.