I se svítidly vyniknete. Jaká jsou nezvyklá?

Když si koupíte svůj vlastní dům nebo když se přestěhujete do nového příbytku, to první, co vás čeká, je zařizování. Zařizování domácnosti milují především ženy, které se dlouhé noci pročítaly časopisy o bydlení a hledaly aktuální módní trendy ve světě bydlení, jež by mohly přenést do svého nového domova. Pokud vám můžeme poradit, při zařizování nejdříve začněte u svítidel.

Ta jsou nejdůležitější z celé místnosti, i když mnohdy nevyniknou a nikdo si jich nevšimne. Málokdo ví, že dnes je moderní, když světla vynikají. Sáhněte tedy po nezvyklých, masivních svítidlech, s nimiž zaujmete.

Jak jsme zmínili, i ve světě svítidel najdeme mnohé zajímavé trendy. V tomto světě se sice nemění trendy jako na běžícím pásu, jako tomu bývá ve světě módy, ovšem jednou za čas se trendy přece jenom změní.

Pojďme si říct, jaká nezvyklá světla se dostala do módy nyní. S těmito nezvyklými svítidly rozhodně zaujmete, vkusně vyplní místnosti v domě.

Retro styl se vrátil

Pokud sledujete trendy ve světě módy a ve světě bydlení, moc dobře víte, že se retro styl vrátil. V současné době si lze zakoupit například retro svítidla, která vypadají jako obrovské svícny, jež můžete znát například ze zámků nebo z luxusně zařízených restaurací.

Retro svítidla jsou ideálním osvětlením zdobící obývací pokoje nebo například luxusně zařízenou ložnici. Nejlépe jdou do kombinace s masivním nábytkem, kterým nejčastěji vybavujeme právě ložnici nebo obývací pokoj.

S barevností nejdál dojdete

Dnes se dbá taky na pestrost. Pestré tóny barev by měly rozbíjet neutrální kombinaci. Konrastem v jinak neutrálně laděném obývacím pokoji však nemusí být jen pohovka nebo křeslo, ale může to být i osvětlení. Klasická závěsná světla lze zakoupit v mnoha zajímavých barevných kombinacích. Nejvíce barev a vzorů najdete u dětských svítidel.