Hledáte ekologické a nízkonákladové bydlení? Vyberte si dřevostavbu

Dřevostavby jsou v dnešní době hitem, který zcela zastínil staromódní trend zděných zástaveb. Je to nejen z důvodu nižších pořizovacích nákladů, ale také díky rychlejší výstavbě a ekologickému bydlení. To jsou aspekty, které jsou stále sledovanější, ekologicky šetrný dům výrazně sníží náklady na provoz a umožní příjemné bydlení.

O rozšíření dřevostaveb se postarala zejména technologie, kterou se tvoří. Například společnost HP DOMY s.r.o. využívá pevné konstrukce z odolných KVH hranolů, které tvoří pevnou kostru celého domu. Moderní dřevostavby se netvoří tak, jak je většina lidí zvyklá u zděných domů. Nedochází zde k mokrým procesům, dům se sestaví z masivních konstrukčních prvků, sádrovláknitých desek a izolačních materiálů. Výsledkem je pevná a odolná stavba moderního vzhledu.

Pokud si pod dřevostavbou představíte horský srub, možná vás překvapí, že byste ji od běžných moderních zděných domů ani nerozeznali. Jedná se o moderní a luxusně vyhlížející domy. Lze si je nechat postavit na míru, ale mnohem populárnější možností jsou dřevostavby na klíč Olomouc. Dřevostavby si lze nechat ovšem postavit kdekoliv po ČR.

Proč jsou tak populární

Společnost staví dřevostavby podle široké škály modelů, od drobných bungalovů až po klasické domy. Stavba celé dřevostavby je velmi rychlá, pokud tedy plánujete rychlý přesun, skvěle vám bude hrát do karet skutečnost, že budete mít dům postavený do 3 měsíců.

Díky štíhlé obvodové konstrukci je v dřevostavbách mnoho místa. Dřevostavby jsou ekologické a svými vlastnostmi vás budou fascinovat. Dřevostavby jsou nehořlavé a jejich statická pevnost je vyšší, než u betonu a oceli. Tyto moderní stavby jsou ideální volbou pro malé i velké rodiny, nabídnou kvalitní, nízkonákladové a příjemné bydlení za rozumnou cenu.