Efektní vánoční osvětlení do každé domácnosti

Krásné vánoční osvětlení dokonale podtrhne štědrovečerní náladu. Vytvoření skutečné novoroční pohádky s girlandami je snadné. Jejich blikání vypadá skvěle jen samo o sobě, ale fantazii se meze nekladou, existuje řada možností, jak udělat interiér ještě více originální a kouzelný.

Obyčejná LED dioda ve váze navodí příjemnou atmosféru. Průhledné vázy, lahve nebo klece pro ptáky lze ozdobit vánočním osvětlením. Kouzelná opona – LED vánoční světla nahrazují tenké závěsy na okně nebo nad postelí, interiér bude mít dotek romantiky.

LED vánoční osvětlení a dekorace

LED vánoční osvětlení a dekorace – z vícebarevných světel můžete vytvořit blahopřání na zeď nebo jakýkoliv zajímavý vzor. Ozdobte vánočními světly schodiště, zrcadlo či krásnou komodu. Velmi efektní je napodobování plamene. Několik dřevin nebo větví stromů postavených ve formě ohně či ozdobného krbu musí být obklopeno věnečkem se žlutými světly. Můžete si také vytvořit lustr z obruče nebo z železného košíku z kola a žárovky. Blikající světla zdobí vánoční věnec nebo kupu suchých větviček a sušených květin, či dokonce lze ze zářící LED šňůry a provázků utkat koberec.

Zdobení stromů s LED vánočním osvětlením

Dekorace stromů a keřů s novoročními světly je zajímavý způsob, jak udělat zahradu ještě krásnější nejen v zimě, ale i v letních měsících. Za tímto účelem používáme světelný řetězec, sítě nebo kabel, rampouchy včetně nízkonapěťových světelných figur. Zdobení stromů je nejlepší začít od shora dolů, počínaje většími větvemi. Pro zdobení stromů můžete použít vánoční osvětlení různých barev nebo jen jeden odstín dle vašeho výběru. V průměru výzdoba jednoho malého stromu si žádá 200 metrů LED pásky. Kromě toho můžete na verandu, římsu nebo na fasádu domu zavěsit vícebarevná světla a „rampouchy“.

Vánoční výzdoba inspirace!