Druhý domov u moře

Nákup nemovitostí u moře se stává stále více oblíbenou variantou investice. Pořídíte-li si u moře nemovitost, můžete v ní trávit nejen svoji vysněnou dovolenou, ale třeba celé léto nebo zde můžete pobývat i během roku.

Na koho se obrátit?

Možnost nákupu nemovitosti u moře nabízí SEA.investments. Svým zákazníkům poskytuje kompletní servis spojený s nákupem a následnou péčí, případným pronájmem nemovitosti. V každé oblasti, kde nabízí nemovitosti ke koupi, má vlastní kancelář a kolegy, kteří v konkrétní oblasti dlouhodobě pracují a díky tomu ji dokonale znají. Také disponuje smluvními dohodami s místními společnostmi, které mohou zajistit renovaci, opravy, vybavení nebo další potřebnosti spojené s bydlením. Prioritou společnosti je nadstandardní servis. Nemovitosti, které naleznete v nabídce, podléhají pečlivému výběru. Vždy procházejí dokonalou kontrolou a musejí splňovat velmi přísná kritéria.

Nabízejí se dvě varianty investic

Jednou z možností jsou investiční apartmány a druhou soukromé apartmány. Ničím neobvyklým však není ani průnik mezi výše zmíněnými možnostmi.

Investiční apartmány

Investiční apartmány nabízejí zajímavé roční výnosy a to díky jejímu pronájmu. Velmi často je jejich cena nižší, než za obdobné nemovitosti, které byste pořídili u nás. Díky pravidelně se zvyšujícím cenám se vaše investice velice brzy zhodnotí. Investiční apartmány můžete využívat jak k pronájmu, tak i pro vaši vlastní potřebu. Cena zařízených apartmánů se pohybuje již kolem 1,5 milionu korun.

Soukromé apartmány

Soukromé apartmány si pořizujete čistě pro vaši osobní potřebu. Využívat je mohou i širší rodina nebo dobří přátelé. Společnost SEA.investments nabízí možnost jejich správy i úklid. Kromě toho může zajistit rekonstrukci dle vašich osobních představ a finančního plánu. Vše proběhne tak, abyste se v apartmánu cítili dobře a pohodlně.