Dřevěné truhlíky jsou krásné nejen na období vánočních svátků

Máte slabost pro krásně vyzdobená okna a každoročně jim věnujete náležitou péči? Zajímáte se o barvu 2023, kterou je Viva Magenta, neboli živelně růžově-fialová barva a právě s vánočními ozdobami i v této barvě chcete vytvořit truhlíky na okna plné chvojí, zápichů, baněk, třpytek a jiných drobností? Pak zavítejte na Amadea.cz, kde mají krásné dřevěné truhlíky, které samy o sobě dělají okna hezkými. 

Dřevěné vánoční truhlíky s vyřezanými vánočními vločkami

Vybírat můžete dřevěné květináče v různých vánočních pojetích. Truhlíky mohou být zdobeny jak výřezy, tak se mohou lišit a zdobit i svou barvou. Třeba bílý truhlík je velmi zdobný a připomínající zimní atmosféru. Když do něj umístíte chvojí, ozdobíte ho baňkami, zápichy, světýlky, hned máte nádherně vyzdobené okno.

Vánoční dřevěné truhlíky mohou mít vyřezanou kometu, stromeček, zvoneček, sněhovou vločku, nebo třeba ptáčka. I srdíčka vyřezaná na přední straně truhlíku je hezký. Uvnitř vánočních květináčů a truhlíků se nachází černá fólie. Jde o české výrobky z masivního dřeva a jsou vyrobeny s pečlivostí precizním způsobem. 

Truhlíky a květináče jsou v prodeji v bílém, světlém i tmavém provedení. Vyberete si tak, aby se vzhled hodil k vašim oknům, nebo třeba ladil s fasádou. Umístit truhlíky a květináče můžete i na terasu, pod pergolu nebo kdekoli jinde. 

Vyzdobte dřevěnými dekoracemi i váš dům

Také v interiéru můžete použít krásné dřevěné dekorace a doplňky. Třeba hezky gravírované dřevěné podtácky a prostírání, dřevěné svícny, příbory, dřevěný betlém, vázu… Podtácky se prodávají i v sadě se stojenem, jehož součástí může být malý svícen, do něhož se umístí čajová svíčka.

Podívejte se sami na webové stránky Amadea.cz. Přesvědčte se sami, jak krásné přírodní dřevěné bedýnky, truhlíky, také šperky a dekorace pro každou domácnost, můžete mít doma za velmi nízké ceny.