Domy na klíč

Můžete si vybrat typ, jaký se vám líbí a třeba za rok se stěhovat. Stačí na internetu vyhledat největší a nejpoužívanější katalog Firmy.cz, kde si můžete vybrat z více než 700 ověřených stavebních firem a institucí, které vám pomohou realizovat váš sen.

Téměř každý zájemce o rodinný domek chce postavit energeticky úsporný zděný rodinný dům za minimum peněz. Tyto nároky jsou splnitelné například použitím dvou technologií. Jednak je to výstavba rodinného domku z betonových skořepinových tvárnic, která je v současnosti nejpoužívanější metodou výstavby rodinných domků v zemích EU, a jednak tradiční technologie z cihelného zdiva.

TIP: Navštivte populární dřevostavby a vyberte si pro vás tu nejlepší

Vyberete-li si některou obchodní a developerskou společnost, nabídne vám například nízkoenergetický rodinný dům na klíč, nebo bungalov na klíč, který postaví na vašem pozemku, nebo na pozemku, který vám zajistí. To je případ, kdy nebudete mít vůbec žádné starosti, neboť společnost za vás vyřídí jak všechny potřebné administrativní úkony včetně stavebního povolení, tak celou stavbu na klíč.

Dnešní montované rodinné domky se vyznačují skvělými tepelnými vlastnostmi, stabilitou samonosné konstrukce i všemi ostatními prvky, které splňují všechny předpoklady moderního bydlení. Zvukové vlastnosti ve spojení s plastovými okny s izolačním sklem splňují vysoké nároky na zvukové odhlučnění.

Nabídka domů na klíč je natolik variabilní a adaptabilní, že je možné je typově odlišovat v závislosti na přáních zákazníka. Pokud si nevyberete z nabízených typů, které nesplňují zcela úplně vaši představu, je možné i připravit individuální projekt podle vašeho zadání.