Chcete bydlet v inteligentním domě?

Bydlet v nízkoenergetickém domě, ve kterém se navíc řada činností řídí automaticky pomocí inteligentní elektroinstalace, nemusí být pouhým snem. Uspořit velkou část nákladů na energie a ovládat automaticky celou řadu domácích spotřebičů, topení, osvětlení a další zařízení domu, to vše dovede systém Loxone.

S jeho pomocí můžete snadno ovládat na dálku bránu u vjezdu na pozemek, zabezpečovací a kamerový systém, vytápění, osvětlení či zatahování a vytahování okenních žaluzií.

Funkce systému Loxone

Systémem Loxone je možné nejen úsporně vytápět celý dům, ale také ovládat domácí spotřebiče na dálku prostřednictvím telefonu, počítače nebo tabletu. Tato moderní vymoženost je cenově dostupná a lze ji nainstalovat prakticky do každého objektu. Výsledkem je jednak dosažení značné úspory nákladů na energie, a jednak zajištění komfortu. Automatizovaná domácnost za vás zapne klimatizaci podle venkovní teploty, vypne všechny domácí spotřebiče, ohlídá váš dům i pozemek a zajistí řadu dalších věcí.

Výhody systému Loxone

Nízkoenergetický a inteligentní dům znamená skutečný komfort, jelikož veškeré ovládání domácího zařízení za vás převezme automatický systém.

  • Topení – můžete si nastavit svou oblíbenou teplotu v každé místnosti zvlášť podle svých potřeb. Systém Loxone za vás automaticky vypne například topení v místnostech, které zrovna nepoužíváte. Ušetříte tak nemalé peníze, aniž byste v nich museli ručně vypínat topení
  • Osvětlení – dálkovým ovládáním si můžete nastavit intenzitu osvětlení, stmívá, světelné scény, barevné osvětlení a další efekty
  • Žaluzie – dálkově lze ovládat žaluzie v domě zvlášť nebo ve skupinách. Také je možné je napojit na poplašný systém

Další přednosti inteligentního domu

Vedle dálkového ovládaní veškerého domácího zařízení, dovede Inteligentní dům od Loxone automaticky reagovat i na dění v okolí domu, pokud nejste doma. To znamená na změny počasí, osvětlení, na poruchy potrubí nebo na nezvaného návštěvníka. Dokonce za vás zavře garáž, odpojí elektrické spotřebiče, které jste zapomněli vypnout, zhasne světla nebo vypne topení podle dosažené úrovně tepla. A to vše můžete ovládat na dálku pomocí aplikace na svém tabletu. Jedním dotykem změníte teplotu vytápění, barvu osvětlení, zapnete klimatizaci nebo zkontrolujete zařízení domu z práce nebo na služební cestě.