Byty U Dubu

Lokalitou je Praha 4 – Modřany, tedy populární a klidné místo, ze kterého se lze snadno dostat přímo do centra. Velkou výhodou je rozsáhlá nabídka zahrnující jak byty 1+kk, tak i větší, až po 4+kk. Za projektem stojí developerská společnost Kuchař & Thein s.r.o. a za samotnou podobou Ing. arch. Bouřil, z renomovaného ateliéru ABM architekti.

Velkou výhodou je energetická nenáročnost, ačkoliv se jedná o prestižní projekt, tak byl stavěn nízkonákladové a samotný projekt byty U Dubu jsou v energetickém standardu B. Celá novostavba v sobě ukrývá 157 bytů. Ačkoliv je většina návrhů na papíře, samotná výstavba proběhne v listopadu 2014, ale již na jaře 2014 lze zakoupit první byty.

Pro zájemce je zřejmě největším lákadlem cena a také samotná podoba projektu. Celá novostavba zahrnuje velmi moderní a stylový vzhled, který skvěle koresponduje s klidným okolím. Svými vlastnostmi i vzezřením stavba odpovídá požadavkům i velmi náročným uživatelům. Samozřejmostí jsou zde balkóny, ale i lodžie, terasy a také komory. Skvělá občanská vybavenost je zde základem a nejednoho potěší garážová stání, dále sklepní kóje, kočárkárny a kolárny. Byty U Dubu jsou ideální jak pro jednotlivé uživatele, tak i pro celé rodiny, které zde naleznou klid, ale i rozptýlení, jelikož se lze odsud snadno dostat do celé Prahy.

  

Samotné byty U Dubu nabízí možnost výběru bytu směřujícího do kterékoliv ze světových stran. Velkou výhodou je výhled, který vede především do zeleně. Byty podléhají nejmodernějším standardům energetických náročností a jsou velmi úsporné a nenáročné na údržbu. Byt 1 + kk je k dispozici už za 1,3 mil Kč, dále 2 + kk > 1,9 mil Kč, 3 + kk > 2,8 mil Kč a 4 + kk > 3,7 mil Kč. Nabídka je již nyní dostupná pro první uchazeče, kteří si mohou byty zarezervovat, případně se dozvědět bližší informace o projektu.