Bydlení v Rezidenci Hadovitá: Souznění města a přírody v praxi

Bojíte se hadů? Ty v nově vznikajícím developerském projektu rozhodně nenajdete. A bát byste se měli spíše toho, že se na vás nedostane, protože bude k mání pouze 76 nových bytů a ateliérů. Pokud si pohráváte s myšlenkou na pořízení lepšího bydlení a máte zájem o nové byty v Praze, rozhodně nepřestávejte číst.

Jaká Rezidence Hadovitá bude? Vyroste v městské části Praha 4 – Michle a nabídne pěkný výhled na Michelské stráně. Lokalita se nachází blízko centra a zároveň dostatečně daleko od ruchu. Za moderním bydlením stojí developer Metrostav Development a architekti z Arx Studia. Pro ty byl projekt velkou výzvou a museli se vypořádat s nelehkým úkolem. Podařilo se jim to na výbornou a navrhli moderní bydlení, které odpovídá vysokým nárokům na světlo, komfort a prostor. Budovy jsou architektonicky zajímavé a nadčasové. Přitom přirozeně kopírují svažitý terén a navozují dojem, jakoby byly součástí lokality od nepaměti.

Byty nabídnou plochu od 30 m2 po 100 m2, a to v rámci jednopokojových až čtyřpokojových jednotek. Všechny budou disponovat předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou. Na své si přijdou také zájemci o ateliéry.

Proč právě „Hadovitá“?

Jak je to tedy s těmi hady? Nové byty Praha 4 dostaly nevšední název podle ulice Hadovitá, ze které se do rezidence vchází. Nejbližší autobusová zastávka se nachází jen dvě minuty chůze od objektu a na metro to budoucí obyvatelé stihnou za deset minut. V blízkosti se nachází škola, lékárna i bankomat. Jinými slovy nechybí nic, co byste mohli při každodenních pochůzkách po městě postrádat. Z hlediska občanské vybavenosti je tato městská část naprosto bezproblémová.

V lokalitě Prahy 4 se nudit určitě nebudete. Pár minut od domu jsou wellness a fitness centrum, obchodní dům DBK na Budějovické a populární Arkády na Pankráci. Dvanáct minut jízdy autem se nachází největší nákupní centrum OC Chodov.

Pokud rádi trávíte čas na čerstvém vzduchu, bude se vám adresa rezidence zamlouvat ještě více. Stačí několik minut chůze a octnete se v oblíbeném Baarově parku s multifunkčním hřištěm. Autem či MHD se stejně snadno dostanete do Kunratického lesa.

Pokud vás prodej bytů v Praze 4 zaujal, sledujte aktuální informace na www.rezidencehadovita.cz.