Bambusová móda pro těhotné i kojící maminky

Přírodní materiály ocení zejména těhulky. Zvláště bambusové tkaniny jsou dnes vyhledávané. Jejich provedení je totiž velmi měkké, proto se krásně natáhne i na větší bříško. Máte-li tedy pár dní do termínu, jistě oceníte pohodlnou módu. Těhotenská móda nikde neškrtí, je krásně poddajná a hladká. Na bambus nevznikají alergie, což o syntetických materiálech říci nemůžeme. Unikátní složení bambusového vlákna si zamilují všechny těhulky! Pokud ještě ve svých šatnících nemáte žádný takový kousek, neměl by vám rozhodně chybět.

Inovativní modely kolekce Happy mum

d767Ekologické modely s efektivními detaily se zalíbí každé ženě. Kojící maminky budou rády za pružnost materiálu. Kdykoliv a bez starostí své děťátko nakrmí, nemusí se ani od pasu nahoru celá svlékat, stačí jen povytáhnout za rukáv a odhalit dekolt. Struktura bambusového oblečení je jemná a rychle schne. Když vám na tričko ukápne mlíčko, neděste se. Nasákovost je veliká, takže se ani nemusíte převlékat. Flíček za chvíli zmizí. Rozhodně to není důvod vytahovat další tričko. I s tímto lehce zašpiněným tričkem budete v suchu.

b1102Elegantní těhotenská móda z bambusu je hit. Rafinované střihy zařídí, abyste se i těhotná či po porodu cítila přirozeně a sexy. Vybírejte z množství modelů ten pravý pro vás, který vám sedne, jak velikostí, tak barvou a střihem. Poddajné bambusové vlákno se přizpůsobí vašemu tělu a vy se zase budete cítit svá. Není nic horšího, když si žena přijde neomalená jako slon v porcelánu. Je jasné, že volné střihy jsou dobré, ale ne vždy v nich žena bude vypadat k světu. Zapomeňte na režné tkaniny, ty nejsou tak vzdušné. Budete se v nich cítit neforemně. Přírodní materiály jako bavlna a bambus vlastní na trhu vždy nepostradatelné místo.

Jednoduchá, přesto nápaditá móda pro maminky je tu a vy s ní teď můžete užívat spoustu zábavy. Luxusní těhotenská móda zahrnuje nabídku všelijakých tílek, triček, tunik, šatů na ramínka i kalhot, sak a bund. Záleží na vás, po čem sáhnete a co nutně potřebujete. Taková móda se nikdy nikomu neokouká.