Zátěžové podlahové krytiny do domu i do dílny

V domácnosti, ale také ve firemních prostorách můžete využít různé druhy zátěžových podlahových krytin. Například jsou to zátěžové koberce, či podlahy z PVC, laminátu nebo vinylu. Samozřejmě se nabízí také přírodní materiály, jako je dřevo či kámen, my se ale zaměřme spíše na ty uměle vytvářené.

Zátěžové koberce nejen na chodbu

Jako první si můžeme zmínit zátěžové koberce. Zdaleka se nemusí jednat pouze o nevzhledné a účelové koberce, ale na trhu najdete i stylová provedení. Tak například na chodbě vám zátěžový koberec poslouží stejně dobře, jako v dílně nebo v kanceláři firmy. Cílem u zátěžových koberců Praha je hlavně odolnost, ale také univerzálnost využití.

Kamenný koberec

Kamenný koberec se vyrábí z přírodních materiálů, tedy z různě velkých kamenů. Pokládka není n náročná a získáte povrch, který bud skvěle odolný jak ve vnitřních prostorách, tak také v exteriéru. Kamenné koberce Praha jsou vhodné všude tam, kde potřebujete vysokou odolnost a nosnost.

WPC prkna

WPC terasová prkna jsou imitací přírody, ale to ještě neznamená, že by byla nekvalitní. Jedná se o prvky WPC teras, u nichž dominuje opět skvělá odolnost. Nejen, že WPC terasová prkna vypadají skvěle, ale také jsou bezpečné, neboť jejich povrch je upraven tak, aby neklouzal.

Vinylové podlahy různých typů

A pak zde máme tolik oblíbené vinylové podlahy. Praha i jiná města nabízí například plovoucí vinylové podlahy, zámkové vinylové podlahy nebo klasické vinylové podlahy, které jsou ovšem zesílené, a tak dokážou odolávat i velikým tlakům. Hlavním plusem tohoto typu podlahy je dobrá cena v porovnání s kvalitou.

PVC

Posledním typem zátěžových podlah jsou zátěžové PVC podlahy. Dosti se liší od levných PVC podlah, které jsou měkké a snadnou se propíchnou. Bytové PVC zátěžové je skvělé jak do domácích dílen, tak do kanceláří či do větších hal a provozoven.