Zahradní párty si užijete nejlépe s párty stany

Pořádání firemních večírků, svateb či rodinných oslav pod širým nebem se stalo velkou módou. Pokud přeje počasí, všichni si mohou užívat zábavy, nabídky jídel a pití na čerstvém vzduchu. Nejvhodnějším obdobím pro tyto akce je samozřejmě léto. Ovšem i v létě se může počasí pokazit a sedět venku za deště či větru by se nikomu nechtělo. Pro takové případy jsou jedinečným řešením zahradní párty stany, díky kterým se nemusíte obávat zhoršení počasí, ale ani večerního chladu. Některé typy umožňují díky vytápění uspořádat oslavu venku i na jaře či na podzim.

Kde párty stan pořídíte?

Z nejrůznějších variant a rozměrů nůžkových nebo párty stanů si můžete vybrat ve specializovaném e-shopu Vseprokutila.cz. Tento obchod se zaměřuje na prodej zahradního nábytku, sportovních potřeb a další věcí pro domácnost nebo pro chvíle volného času. Na své si zde přijdou zejména kutilové a zahrádkáři. Sortiment zboží je každý týden rozšiřován a především s nastávajícím létem roste zájem o zahradní párty stany.

K čemu zahradní párty stany slouží?

Při pořádání nejrůznějších akci pod širým nebem poskytují párty stany především ochranu všem hostům. Nenadálé změny počasí v podobě deště, nepříjemného vichru nebo prudkého ochlazení, nemusí pořadatele vůbec zaskočit. Elegantní zahradní párty stan poskytne všem hostům příjemné prostředí. Oslavy nemusíte přerušit ani překládat na jiný termín. Toto řešení si můžete připravit i předem a být tak připraveni i na jakékoliv povětrnostní vlivy. Navíc si můžete vybrat párty stan za přijatelnou cenu.

Typy zahradních párty stanů

E-shop Vseprokutila.cz nabízí pestrou paletu nejrůznějších zahradních párty stanů. Jednotlivci i firmy si mohou pořídit prostorný stan, který poskytne ochranu i velké společnosti lidí jak před deštěm, tak i před palčivými slunečními paprsky. Pro majitele rodinných domů se zahradou jsou připraveny malé účelné párty stany, které jsou vhodné například ke grilovací párty, kdy se náhle zhorší počasí. K pořádání svatby, firemního večírku nebo velké oslavy je určen například zahradní párty stan ECONOMY 5 v bílé barvě o rozměrech 5×10 m. Výhodou stanu jsou odnímatelné boční stěny, což umožňuje proudění vzduchu a zároveň ochranu před sluncem. Při špatném počasí stačí zatáhnout robustní zipový systém a i celý prostor je tak uzavřen.