Vybavení pro vaší koupelnu

Do moderní koupelny patří moderní vybavení. Pokud budujete úplně novou koupelnu, nebo rekonstruujete svou původní koupelnu, či jste koupili starší dům nebo byt, zkrátka pokud vám stávající koupelna z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje, vybavte si ji novým zařízením.

V eshopu wellmall.cz najdete bohatý výběr veškerého zařízení určeného pro koupelny. Kromě van, umyvadel, či koupelnového nábytku jsou to dnes stále populárnější sprchové kouty nebo boxy. Dále si můžete vybírat z pestré nabídky masážních boxů, vanových zástěn a dalšího koupelnového vybavení.

Sprchové kouty

Jsou výhodné z hlediska úspory vody, ale také pro osoby, pro které se vana stává obtížně přístupnou. Vhodné jsou především do malých prostor, ale lze je využít i ve velkých koupelnách v kombinaci s vanou. V eshopu si můžete vybírat z nejrůznějších tvarů, ať už to jsou klasické rohové, pravo i levostranné, čtvercové, půlkruhové a jiné atypické tvary. Sprchové dveře jsou v nabídce převážně posuvné, které nevyžadují žádný prostor při otevírání.

amy-leva-zmensena-800x600

Masážní boxy

I doma můžete mít příjemné malé wellnes studio, pokud si pořídíte některý z mnoha masážních boxů. K většímu pohodlí přispívají masážní boxy s nízkou či vysokou vaničkou a dokonce i s velkou vanou. Tvary masážních boxů jsou různé, takže si každý může vybrat podle charakteru a velikosti své koupelny. Výplně boxů tvoří bezpečnostní skla. Pro pohodlný přístup slouží dvoudílné posuvné dveře. Součástí hydromasážních či sprchových masážních boxů je několik nastavitelných trysek, hlavová sprcha umožňující nastavit tropický déšť nebo sprchová hlavice s hadicí.

VERONICA-web-800x600

Vanové zástěny

Pestrá nabídka vanových zástěn obsahuje nejrůznější typy a tvary vanových zástěn. Například dvoukřídlé vanové zástěny vytvářejí dostatečný prostor pro sprchování a zabraňují rozstřikování vody po koupelně. Provedení je jak na levou, tak na pravou stranu vany. Spodní hrany jsou opatřeny těsnícími lištami ze silikonové pryže. Jednotlivé díly lze vzájemně skládat buď dovnitř nebo vně vany a poté celou zástěnu překlopit na stěnu, takže pokud se nesprchujete, nijak v koupelně nepřekážejí.

zastena-seven-well1-800x600