Vše pro kalibrační a měřící techniku

Je nemyslitelné, aby se řada produktů vyráběla jen tak od oka, protože by pak neplnily svůj účel. Vždy je zapotřebí dbát na přednost, aby nedocházelo ke kazům a závadám. S tím pomůže přesná měřící technika. Takovou techniku nepořídíte na každém rohu. Pokud o ni máte zájem, obraťte se na společnost TH&L Systems, která se zaměřuje na dodávky zařízení pro kalibrační a metrologické laboratoře, ale i pro oblasti průmyslu vyžadující vysokou přesnost měření. Kromě dodávek této technologie se stará také o její servis.

Jakou měřící techniku potřebujete?

Můžete si zajistit technologii pro kalibraci a měření elektrických veličin, pro měření teplotních veličin, dále tlaku a mechanických veličin. Dokonce vám firma obstará potřebné příslušenství a software. Dodávky jsou řešeny komplexně, firma vám je zajistí i včetně kalibrací a zpracování dokumentace pro následnou akreditaci. Své produkty a služby nabízí přímo na svých webových stránkách thlsystems.cz.

Co se týče měření elektrických veličin, nabízí se vám kalibrátory elektrických veličin, kalibrátory revizních přístrojů, odporové dekády, digitální multimetry, odporové normály, přepínače měřících míst, digitální mikroohmmetry a kapacitní dekády. Co se týče měření teplotních veličin, vybírat můžete srovnávací spoje TC, elektrické teploměry, procesní kalibrátory, záznamníky a dataloggery, kalibrační lázně, blokové kalibrační pece, kalibrační pece, pevné body ITS-90 PRO, pevné body a černá tělesa, odporové teploměry, termočlánky, vše pro měření povrchových teplot a přepínače měřících míst. Sortiment je podrobně popsaný, takže zde vždy víte, co vybíráte. Je vaším cílem kvalitní etalon? Web je přehledně rozdělený, takže zde rychle a snadno najdete přesně to, co hledáte.