Víte, jak správně vybírat reality? Poradíme vám

Jedinečnou službu v oblasti realit nabízí portál Realitio, jehož pomocí si můžete splnit svůj sen. Pokud máte v úmyslu koupit, nějakou nemovitost, nemusíte pročítat inzeráty či hledat v nabídkách jednotlivých realitních kanceláří. Ať už se jedná o dům, byt, chatu, chalupu, garáž či pozemek, ale i kancelářské nebo obchodní prostory, sklady apd., to vše najdete v nabídce www.realitio.cz.

Realitio za vás prohledává realitní a dražební portály a upozorní vás na hledanou nemovitost. Sleduje prakticky všechny aktuální nabídky, které se na trhu s realitami právě objeví. Budete tak mít náskok před ostatními zájemci a naprosto reálnou naději, že si pořídíte nemovitost podle svých představ.

Jak to funguje?

Pro vás to znamená jednoduchý krok, který můžete učinit v klidu a pohodlí svého domova. V počítači si otevřete webové stránky www.realitio.cz a můžete si vybírat z bohaté nabídky nemovitostí, které se nacházejí v nejrůznějších částech ČR. Pestrá paleta a největší počet nabízených nemovitostí je zajištěna tím, že robot serveru každou chvíli prochází všechny nejnavštěvovanější české realitní a dražební portály a sleduje nové nabídky nemovitostí v České republice.

Tento systém je zárukou, že na jedné webové stránce jsou pohromadě všechny aktuální nabídky nemovitostí, protože robot neustále hlídá 23 realitních portálů, které obsahují téměř 400 tisíc nabídek. Samozřejmě, že nemusíte prohlížet desítky tisíc možností, ale využít zjednodušení v podobě specifikace svého požadavku. Konkrétně to znamená, že na webovkách kliknete na jednu z možností, tedy zda hledáte dům, chatu, byt, kancelář, pozemek apd., dále zvolíte nabízené možnosti týkající se stavu objektu, počtu místností, způsobu vytápění a dalších podmínek. Pak uvedete do příslušné kolonky svůj konkrétní požadavek, kterým může být například chata u lesa v Krušných horách a robot vám zobrazí všechny nabídky podobné vašemu požadavku, včetně popisu, velikosti obytné plochy, nabízené prodejní ceny a fotografie.