V Karlíně vyroste moderní developerský projekt Byty u Sluncové. Nabídne vysoký standard a uspokojí i nejnáročnější

Představa o kvalitním bydlení nemá pevná kritéria. Pro někoho je splněným snem dům na samotě u lesa, jiného láká ruch v centru velkoměsta. Ti nejnáročnější z nás pak vyžadují to nejlepší z obou zmíněných protipólů. Touží po vlastním vesmíru v bezprostřední blízkosti pulzujícího života. Ale existuje vůbec takové místo? Český developer Finep ho postaví na okraji Karlína – v ráji gurmánů a lidí, kteří chtějí život žít a ne přežívat.

V Karlíně vám nebude chybět vůbec nic

Hledání ideálního bydlení v Praze je mnohem jednodušší, když si stanovíte jasná kritéria. Jedinečnou kombinací klidu a metropolitního švitoření a zrovna tak kontrastem soukromí a společnosti lidí, je vyhlášený právě Karlín. Chlubí se perfektní občanskou vybaveností a ještě lepší dopravní dostupností. Je místem, kde si po ránu zaběháte a vyčistíte hlavu meditací a jen o chvíli později vychutnáváte lahodné espresso a křupavý croissant ve stylové kavárně. Všechno je blízko a v podstatě není důvod kamkoliv jezdit. A kdyby přece – nabízí se autobusy, tramvaj, metro i vodní spojení po Vltavě.

Unikátní bytové domy jen pro nejrychlejší

Rezidence U Sluncové nabídne nový domov pouhé stovce zájemců. Komorní bydlení vzniklo ve spolupráci s architekty ze studia Qarta architektura. Jedinečnost čtyř domů, citlivě zasazených do krajiny, charakterizují speciálně tvarované fasády, díky kterým se do interiérů dostává maximum přirozeného světla. Z návrhů je patrný generační přesah architektů – kontrast bohatých zkušeností a mladého pohledu na život. Osobitý celek je přesto velmi harmonický.

Svůj budoucí byt Praha si můžete rezervovat na stránkách finep.cz, kde najdete další informace o projektu, recenze podniků i aktuality ze života v Karlíně.