Úklidová technika Black and Decker

Úklidové práce nepatří zrovna mezi nejoblíbenější činnosti většiny lidí. Ovšem s využitím převratné úklidové techniky se úklid může stát velice snadným a dokonce i zábavným. Velkým pomocníkem při uklízení domácnosti nebo kanceláře je vysavač, ovšem pokud se jedná o vysavače od společnosti Black and Decker, jde o naprosto jedinečné výrobky. Někoho může překvapit, že tento výrobce se věnuje i úklidové technice, neboť dosud znali tuto značku zejména kutilové. Pověstné je hobby nářadí, které ulehčuje práci v domácí dílně, garáži či na zahradě. Vrtačky, brusky, pily a další nářadí značky Black and Decker patří dlouhá léta k nejoblíbenějšímu ručnímu elektrickému nářadí. Stejnou popularitu si začíná získávat i úklidová technika.

Nabídka výrobků

V sortimentu úklidové techniky značky Black and Decker najdete nejrůznější skvělé pomocníky ve špičkové kvalitě. Do domácnosti či do různých komerčních prostor si můžete pořídit například akuvysavač nebo robotický vysavač, který vyčistí podlahu i ve vaší nepřítomnosti, zametač podlah, čistič oken nebo akustěrka. Motoristům významně pomůže vysavač do auta, který je uzpůsoben na napájení z autozásuvky. Pomocí nástavců lze vyčistit i nepřístupné záhyby a štěrbiny na palubní desce nebo na podlaze automobilu, kam byste se běžným vysavačem neměli šanci dostat.

Parní čištění

Tato metoda je známá jednak svou vysokou účinností, a jednak ekologickým efektem, neboť znamená úklid bez použití chemických přípravků. Hospodyňky určitě ocení parní rukavice, kterými snadno vyčistí téměř všechno. Horká pára kromě hrubých nečistot odstraní také viry, bakterie a mikroorganismy s téměř 100% účinností. K parní rukavici jsou dodávány nástavce umožňující čistit i tam, kam se běžně nelze dostat. Dalšími doplňky jsou drátěné kartáče, škrabka či gumová stěrka. Black and Decker nabízí novinku v parním čištění, a sice revoluční systém SteaMitt. K parní rukavici se pomocí suchého zipu připevní utěrka z mikrovlákna, takže parní rukavice učiní z vaší dlaně silného a účinného čističe.