Toužíte se potápět se žraloky?

Ještě nevíte, kam se letos vydáte na dovolenou? Nemáte rádi nudu a chcete si z dovolené odnést mnoho nevšedních zážitků, jakým je například potápění společně se žraloky? Pokud rádi navštěvujete exotické země, je pro vás jasnou volbou ostrov s pohnutou minulostí a nadějnou budoucností – Kuba. Ostrov, o kterém slyšel snad každý z nás, toho má turistům opravdu hodně, co nabídnout. Dovolená Kuba se postará o nezapomenutelné zážitky a se vším potřebným se můžete obrátit na společnost Diving in Cuba, která pro vás zajistí vše potřebné.

Opatřete si vízum

Kuba je jednou ze zemí, kam potřebujte vízum a bez něj vás na tento nádherný ostrov nepustí ani pracovně. Víza na Kubu si můžete obstarat na konzulárním oddělení Velvyslanectví Kubánské republiky, které naleznete na sibiřském náměstí v Praze 5 nebo můžete na webových stránkách divingincuba.cz vyplnit jednoduchý formulář a vše vyřídí za vás. Ať jedete pracovně nebo na turistické vízum, nezapomeňte si zkontrolovat platnost pasu, který musí platit až do konce vašeho plánovaného pobytu.

Co vše můžete na Kubě zažít?

Dovolená na Kubě není jen pro dobrodruhy, ale svou dovolenou si báječně užije i rodina s dětmi. Cayo Lorgo je malý ostrůvek, která je součástí Kuby. Kdysi to býval ostrov pirátů, dnes rodiny s dětmi lákají krásné písečné pláže – zpívající písky a možnost potápění k trávení krásné rodinné dovolené.

Pokud přece jen patříte mezi dobrodruhy, pak jistě nebudete váhat vyzkoušet potápění společně se žraloky, které můžete Kubě zažít. Potápění v Castrově tajném útesu se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Na útesu se nesmí lovit a počet návštěvníků je limitovaný, proto útes vypadá téměř totožně jako v dobách Kryštofa Colomba. Na potápění na Kubě tak jistě nikdy nezapomenete.

Kromě ostrova a Kastrova útesu nabízí Kuba k potápění i jiným aktivitám více možností a všechny naleznete na drivingincuba.cz.