Svítící balónky: Dekorativní osvětlení, které si zamilujete

Chcete-li oslnit své hosty při zahradní párty, svatební hostině nebo podnikovém večírku, máte v dnešní době celou řadu možností, jak dané místo originálně a zajímavě osvětlit. Dekorativní osvětlení již dávno netvoří pouze papírové lampióny, nebo sofistikovanější elektrické lucerny či solární lampičky.

Můžete být mnohem originálnější a navíc si navrhnout vlastní sadu svítících koulí, či balónků, které svou různobarevností ohromí každého.

Koupě a montáž

Sady s dekorativním osvětlením, které tvoří svítící koule nebo svítící balónky jsou dodávány nesmontované. Není však třeba se obávat žádné složitosti při jejich sestavování, neboť montáž těchto svítících předmětů je velice jednoduchá. Stačí se řídit připojeným srozumitelným návodem, který vám umožní připravit během odpoledne okouzlující večerní atmosféru. Návod na montáž najdete i na webových stránkách BallDesign.

Pestrý sortiment

Na výběr jsou úžasné a nádherné kombinace barev svítících koulí a balónků, které si můžete rozmístit
naprosto libovolně podle své fantazie. Zboží značky BallDesign je zabaleno do elegantní průhledné krabice, která může být i skvělým vánočním dárkem. Světélka zavěšená a svítící na řetězu každého potěší a ohromí svou různobarevností, která vytváří neopakovatelné světelné efekty.
Barvy můžete po čase i měnit podle nálady či zaměření pořádané akce, neboť lze dokoupit ke světelnému mixu další klubíčka. Pokud se vám rozbije některý balónek nebo koule, není problém koupit si náhradní díl a snadno jím nahradit poškozené dekorativní světlo. V sortimentu nechybí ani náhradní světelné řetězy, žárovičky LED i klasické a další vychytávky.

Neotřelé nápady

Kdo hledá inspiraci, originální nápady a netradiční kombinace svítících Cotton Balls navržené často bloggery, se kterými firma spolupracuje, najde v pestrém sortimentu nabídky oblíbených barevných i tvarových sad a mixů. Skvělou nabídkou je také skutečnost, že každý má možnost vytvořit si vlastní svítící balónky prakticky na míru. BallDesign vám umožní nejen vytvořit působivou atmosféru na zahradě či ve společenském sále, ale můžete si jedinečným a originálním způsobem zkrášlit i své bydlení nejrůznějšími svítícími klubíčky, koulemi, balónky, bobulemi a jiným dekorativním osvětlením.