Spolehlivý dodavatel ocelového potrubí a příslušenství

Hledáte spolehlivého dodavatele pro potrubí a potrubní díly? V rámci celé České republiky je nejlepší volbou společnost GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o., která je schopná zajistit kompletní sortiment a to včetně jeho dodávky.

Společnost dodává své produkty pro širokou škálu oborů, zejména pro stavebnictví, energetiku, plynárenství a petrochemii. Materiál je zabezpečen ze zdrojů EU. Společnost realizuje dodávky materiálu i při požadavku na vyšší tlaky vstupního materiálu. Velkou výhodou společnosti jsou skladové zásoby, které umožní vstoupit do projektu a zajistit včasné zásobování všemi potřebnými produkty a příslušenstvím. Hlavní nabídku tvoří bezešvé potrubí, černé svařované potrubí, potrubí svařované pozink, izolované potrubí a příslušenství, které zahrnuje trubkové oblouky, ohyby, dna, přechody, t-kusy a příruby.

Příslušenství

Prodej příslušenství je důležitý, veškeré příslušenství je dodáváno podle poslušných norem a ve vysoké jakosti. Potřebujete například T kus? Samozřejmou součástí dodávek potrubního materiálu v plynárenství je i příslušenství zahrnující zmíněné T-kusy, trubkové oblouky, přechody aj. Lze zajistit i plastové potrubí s příslušenstvím.

Sortiment online

Potřebujete ocelové trubky nebo jiný sortiment? Kompletní informace o sortimentu společnosti GENERAL TRADING GATE CZ, s.r.o. najdete na stránkách gtg-potrubi.cz, které jsou přehledně rozdělené a snadno zde najdete přesně takový sortiment, jaký hledáte. Je zde k dispozici i ceník a nechybí kontaktní formulář pro případné dotazy.