Rozhodli jste se chovat andulky? Víme, co k tomu potřebujete

Svůj volný čas lidé využívají různě. Někteří lidé se věnují své druhé práci, jiní sportují, další se chtějí stát nejlepšími v počítačové hře. Najdou se však i ti, kteří svůj volný čas vyplňují chovem ptactva. Chov ptáků se u nás stává poměrně oblíbený, jedná se totiž o koníček, k němuž nepotřebujeme telefony ani internet, tudíž si od technologií dnešní doby rapidně odpočineme. V případě, že patříte k lidem, kteří by měli zájem o chov ptáků, jímž by vyplnili svůj volný čas, doporučujeme chovat andulky. To jsou totiž vděční ptáci, kteří ke svému životu nepotřebují mnoho.

Pokud se rozhodnete chovat andulky, nebudete potřebovat velkou venkovní voliéru (jestli tedy nechcete chovat andulky ve velkém, v tom případě se velká venkovní voliéra rozhodně hodí). Vystačíte si s menší klecí pro ptáky, kterou klidně můžete umístit do chodby domu nebo třeba do obývacího pokoje, pokud vám nebude vadit věčný nepořádek pod klecí.

Jenže jaké obydlí volit?

Jestliže jste rozhodnuti o tom, že budete chovat andulky, možná je vaší další otázkou to, jaké by mělo být obydlí. Jak již bylo zmíněno, pokud nejste odhodláni chovat andulky ve větším množství, venkovní voliéru potřebovat nebudete. Postačíte si s obyčejnou klecí pro ptáky, kterou najdete ve zverimexu. Pokud ale smíme poradit, místo koupi klece ze zverimexu investujte do stavebnice Aluhobby, z níž vytvoříte daleko kvalitnější a bytelnější obydlí pro vaše okřídlené mazlíčky.

Stavebnice Aluhobby je důkaz, že lze obydlí pro ptáky postavit snadno, rychle a zábavně s pomocí návodu v krabici. Klece pro ptáky, venkovní voliéry nebo třeba i holubníky budou postaveny z hliníkových profilů a dalších kvalitních součástek.

Co dalšího potřebuju k chovu andulek?

K chovu andulek dále nepotřebujete takřka nic. Kupte ptáčkovi jen něco do klece, ať se mu v ní líbí, k tomu samozřejmě mističky na vodu a na krmivo. To kupte kvalitní, nedívejte se na cenu. Obecně lze ale říct, že krmivo pro andulky nekoupíte draho.