Rozhodli jste s strávit dovolenou v Česku?

Lenošení na pláži není nic pro vás a raději dáváte přednost odpočinku v Česku, nejlépe v klidném kempu? Česko patří mezi země, které se vyznačují vysokým počtem kempů, které nabízí nejen ubytování, ale také mnoho aktivní zábavy, ale také relaxačního odpočinku. Míst, kde můžete takto trávit svou dovolenou existuje v Česku mnoho a jednou z nejoblíbenějších oblastí je okolí známého Máchova jezera.

Jeďte na „Mácháč“

Máchovo jezero obklopuje nejen krásná příroda a už jen samotná procházka kolem jezera přináší mnoho zážitků, ale také městečko Doksy a malá obec Staré Splavy.

Samotné Máchovo jezero je vhodné ke koupání a ze strany Starých Splavů je velký vodní aquapark, kde se vyřádí všichni, od těch nejmenších, až po dospělé. Po jezeře jezdí v pravidelných intervalech parník, což je zážitkem zejména pro děti. Pokud vám přijde plavba parníkem nudná, máte možnost vypůjčení lodiček nebo šlapadel.

Město Doksy i Staré Splavy jsou místa, kde to „žije“. Téměř každý den se zde konají různé kulturní nebo sportovní akce vhodné i pro děti. V Doksech navštivte muzeum známého komiksu Čtyřlístek.

Máchovo jezero ubytování nabízí v několika kempech nebo okolních penzionech. Příjemné prostředí v klidné části Starých Splavů, ale nedaleko veškerého zážitkového a kulturního dění objevíte v útulném kempu Elite, který nabízí ubytování v chatkách. Chystáte se na rodinnou dovolenou nebo s kamarády? Kemp Elite je pro vás ideální volbou.

Okolí Máchova jezera

V okolí Máchova se nachází mnoho hradů, zřícenin a zámků. Mezi nejznámější patří majestátní hrad Bezděz a sousedící hrad Houska, o němž se říká, že je zde brána do samotných pekel.

Na webových stránkách https://www.elite-stare-splavy.cz/ si zajistěte včas ubytování a prožijte nezapomenutelnou rodinnou či skupinovou dovolenou plnou úžasných zážitků a odpočinku.