Praktická a krásná koupelna – Víte, který výrobce vám ji dodá?

Každý touží po tom mít dokonalou koupelnu, ve které bude radost mýt se, čistit si zuby apod. Hezké prostředí v koupelně dokáže člověka hezky naladit, proto je důležité při zařizování vše důkladně promyslet.

Velikost koupelny rozhoduje

První věcí, nad kterou by bylo vhodné zamyšlení je velikost koupelny. Je jisté, že do té panelákové se vejde pouze nějaká ta pěkná skřínka se zrcadlem a s umyvadlem. Malý prostor se prostě nemůže nacpat nábytkem. Pokud tedy vaše koupelna nepatří mezi ty největší, pak se zaměřte na to, aby zvolený nábytek prostor příliš nezastavěl volnou plochu, ale naopak opticky celé místo provzdušnil, nebo ještě lépe zvětšil.

Koupelnové zrcadlové skřínky by měly například mít dostatečnou hloubku, která zaručí velký úložný prostor pro všechny potřebné kosmetické a hygienické přípravky. Zároveň by však neměly opticky působit příliš robustně.

Skřínka s umyvadlem by měla být závěsná, a to z nejen z důvodu optického zvětšení prostoru, ale také kvůli snazšími úklidu pod nábytkem. Velikost umyvadlové skřínky by měla odpovídat velikosti celé koupelny, nevybírat tedy příliš malou nebo naopak velkou. I přes jakoukoliv velikost skřínky by měl být její úložný prostor dostatečný. Trh nabízí skutečné velké množství variant, z nichž si určitě vyberete i vy!

Praktickým doplňkem může být také závěsná skřínka podlouhlého tvaru, která pojme vše, co je potřeba někam uklidit. Může zde být schovaný fén, hřebeny, kosmetické produkty, ručníky nebo i toaletní papír.

Kvalita nábytku souvisí s jeho životností

Nábytek do koupelny by měl být vyrobený tak, aby zvládnul nejen vlhké prostředí, ale také nějakou tu občasnou spršku vody. Odolnost nábytku vůči vodě a vlhkosti je dána nejen materiálem, ale také jeho povrchovou úpravou.

Za kvalitní koupelnový nábytek lze označit ten od značky Le Bon. Nábytek od výrobce Le Bon je vyráběný s pečlivostí a důrazem na celkovou kvalitu a také moderní design a praktičnost.

Vyberte si svůj koupelnový nábytek na stránkách Lebon.cz