Potřebujete uklidit? Nechte to na profesionálech

Uklízení nepatří mezi příliš oblíbené činnosti. Ovšem pravidelný úklid je nezbytný nejen z hlediska udržování pořádku, ale i dodržení určitých hygienických a ekologických zásad. Čas od času si však domácnost i komerční a jiné prostory vyžadují provedení generálního úklidu.

Mnohem jednodušší a efektivnější je objednat si na tyto práce odborníky, kteří mají nejen bohaté zkušenosti, ale také dispnují potřebným strojním vybavením a moderními čistícími prostředky. Úklidová firma v Praze nabízí úklid komerčních objektů, kanceláří, bytových domů, strojové čištění veřejných prostor, ale také veškerou údržbu zeleně na soukromých i veřejných plochách.

Nabídka úklidové firmy

Úklidová firma Lepší úklid nabízí komplexní úklidové práce se zaměřením zejména na B2B segment. Veškerou úklidovou a čistící činnost provádí s přísným ohledem na životní prostředí, což je jednou z hlavních priorit úklidové firmy. Platí to nejen při údržbě městské či obecní zeleně, ale i pro úklid kanceláří a jiných vnitřních prostor. Tyto zásady jsou pravidelně sledovány díky internímu systému kontroly kvality odvedených služeb, které jsou vždy a za všech okolností na 100% úrovni. Přispívá k tomu rovněž pravidelné proškolování a vzdělávací školení, které absolvují firemní týmy i jednotlivci.

Péče o zeleň

Jednou z hlavních činností při údržbě veřejné zeleně je sekání trávy v Praze. Tuto činnost zajišťuje úklidová firma Lepší úklid pomocí veškeré potřebné techniky. Údržba zeleně ovšem neznamená pouze pravidelné sečení trávy. Pro její kvalitu a průběžnou obnovu travnatých ploch se musí provádět nejméně jednou za rok odborná vertikutace trávníků. Do pravidelné údržby travnatých ploch patří také pokládání nových travních koberců, výsev travin, jejich přihnojování a kropení. Kromě péče o trávníky provádí firma také údržbu dřevin od jejich výsadby, přes pravidelnou prořezávku a usměrňování růstu až po kácení stromů.

Vysoká kvalita a spolehlivost

Profesionální kvalitu zaručuje jednak potřebné strojní vybavení, a jednak odborně zdatní a proškolení pracovníci firmy. I proto nabízí firma Lepší úklid flexibilitu, zkušenosti a spolehlivost nejen při údržbě zeleně, ale i při všech úklidových činnostech poskytovaných firmám, kancelářím, obchodním centrům, školám, zdravotním zařízením, bytovým domům a dalším subjektům.