Potěšte hosty na večírku výborným jídlem

Existuje množství cateringových společností, které nabízejí různé druhy a úrovně služeb. Můžete si nechat uvařit čerstvé jídlo přímo během akce, upořádat grilovací párty, nechat si jídlo na oslavu kompletně dovézt již hotové nebo si pozvat například „FOOD-TRUCK“.

Gastro-trend: zdravá kuchyně

Současné trendy v gastronomii dávají přednost zdravému stravování nebo dokonce speciálním vegetariánským pokrmům. Vybírat nicméně můžete naopak i z konceptu klasického tzn. „americké grilování“ či např. „středomořská kuchyně“. Každá pořádná společnost poskytující catering vám jistě nabídne širokou škálu gastonomických možností.

Kuchař vždy až na prvním místě

Aby bylo jídlo perfektní, je třeba, aby se o něj postaral opravdový odborník. Šéfkuchař je ten, kdo zajišťuje, aby chuťové pohárky vašich hostů dostali co nejlepší potěšení. Vždy se proto zajímejte, kdo konkrétně bude jídlo chystat a celý gastronomický koncept navrhovat.

Prověřte kvalitu jídla, dovozu i skladování

Jestli chcete svým hostům servírovat jídlo, na které nezapomenou, zajímejte se především o jeho kvalitu. Důležité jsou zejména čerstvé a lokální suroviny. Pokud vám bude jídlo cateringová společnost dovážet, zajímejte se také o jeho skladování a dopravu. Chladicí auta a speciální přepravní gastronomické vybavení cateringové společnosti by mělo být samozřejmostí.

Aktivity a výzdoba

Výrazným zpestřením pro vaše hosty může být také při pořádaní společenské akce doplňující aktivita. Zvolit můžete třeba „kuchařskou show“ nebo “ ukázku vaření“, do kterého se mohou návštěvníci  přímo zapojit. Pořádáte-li večerní párty, pak může být vhodnou součástí „barmanská show“. Nezapomeňte také výzdobou. Květiny mohou celé prostředí rautu výrazně oživit a přinést mu zajímavé barevné pojetí.

BASTA CATERING Brno

Pokud hodláte pořádat oslavu, večírek, firemní setkání či podobnou akci, náš profesionální tým pro catering brno je připraven vám pomoci. Rádi navrhneme a uskutečníme cateringovou akci, na kterou budou všichni vaši hosté dlouho vzpomínat.