Postele z masivu do každé rodiny

Dřevěné postele mají plnou výplň. Cena těchto výrobků je poměrně vyšší, což lze vysvětlit vynikajícími vlastnostmi. Pro výrobu nábytku s použitím různých materiálů a klasifikace se často provádí podle stupně tvrdosti a pevnosti. Tradičně měkké dřevo je lípa, smrk se hodí především na rámy roštů, pro svoji lehkost. Postele z masivu z tvrdého dřeva mají snadno zpracovatelný materiál a výrobky z těchto druhů jako je například buk, jsou cenově středové. Je však třeba mít na paměti, že postel z masivního buku nevyžaduje pečlivé zacházení, což je jeden z mnoha plusů. Zejména postele se zásuvkami jsou obzvláště často vystaveny různým mechanickým vlivům.

Nákup u výrobce z masivu je nej

Materiál s vysokou tvrdostí je dub a buk. Také v této kategorii je bříza. Výrobky z nich jsou velmi trvanlivé, masivní a spolehlivé, ale to znamená, že postele z masivu nepotřebují pečlivou péči a údržbu. Ložnice, kde jsou postele vyrobeny z masivního buku, má zvláštní atmosféru, okamžitě přitahují pozornost. Ušlechtilé dřevo dodává kouzlo a eleganci, ale musíte si pořídit všechny prvky v jednotném stylu. Cena tohoto nábytku: postele z masivu s úložným prostorem je vyšší, a proto je obvykle volena lidmi s co umí dobře počítat. Je doporučováno bukové dřevo. Příkladně oblé tvary postele z masivu Larisa si oblíbilo již mnoho zákazníků.

Velikost – postel z masivu Meryl

Nejen naši známí nám doporučili postel z masivu Meryl. Šířka postele z masivu může být od 90 do 250 cm, taktéž se vyrábějí v šířce do 110 cm, ovšem dnes již takové dřevěné postele nejsou žádány. Dvojité konstrukce (materiál může být libovolný), včetně zásuvek a výklopných roštů, s matrací, se stranami a bez, jsou prezentovány ve velmi širokém rozsahu. Postele z masivu 160×200 cm, jsou velmi oblíbené, zejména v panelových bytech. Velikosti délky od 190 cm do 220 cm. Dnes specializované firmy a nábytkářské společnosti jako je i: Ing. Marek Solař nabízejí jak hotové modely, tak si můžete objednat postel, která vyhovuje vašim požadavkům a velikostem. Místa na spaní jsou v tomto případě navržena podle speciálního projektu, jsou k dispozici výklopný i posuvné prvky.