Pestrá nabídka dveří do každé místnosti

Lakonicky lze dveře označit jako prostředek sloužící k oddělení jednoho prostoru od druhého. Rozlišujeme několik typů dveří, a to od vchodových, přes interiérové, posuvné až po protipožární. Dveře jsou většinou dřevěné nebo ocelové. Při jejich pořizování se musíme řídit nejen účelem použití či designem, ale také zárubněmi. Podle umístění pantů na zárubních se rozlišuje prodej dveří pravých či levých.

Interiérové dveře

Dobře zvolené interiérové dveře jsou nejen praktické, ale také se mohou stát výrazným estetickým prvkem bytu. Pokud se při výběru interiérových dveří budete řídit nábytkem a celkovým charakterem domácnosti, mohou dveře úžasně dotvořit atmosféru bytu. Společnost UDO, s.r.o., která sídlí v Povážském Podhradí nabízí dveře od 3 osvědčených výrobců, takže zákazníci mají poměrně široký výběr tvarů i barev interiérových dveří včetně  zárubní.

Klasický i moderní styl dveří

V nabídce společnosti UDO najdete interiérové dveře a zárubně klasického i moderního stylu. Vybrat si můžete dveře plné nebo různě prosklené, vesměs v atraktivních povrchových úpravách. K nejžádanějším patří povrchová úprava věrně imitující přírodní dřevo. Vedle dřeva jsou v nabídce i jiné materiály, jako například kvalitní polypropylenové nebo laminátové fólie. Ovšem v současné době jsou nejžádanější fólie s 3D efektem kresby dřeva. Výhodou všech fólií je velice snadná údržba.

Další typy dveří

Vedle velkého množství druhů interiérových dveří, jsou v nabídce firmy UDO také dveře protipožární, bezpečnostní, akustické nebo také interiérové dveře se světlíky. I do své domácnosti si můžete koupit protipožární dveře, které se používají zejména k oddělení speciálních místností. Podle předpisů musí být dnes v každém novém domě alespoň jedny protipožární dveře na oddělení kotelny či vstupu z garáže do bytu. V nabídce firmy UDO je například typ EI30D3 s 30 minutovou odolností vůči požáru. Skvělé jsou také dveře Fogo s tloušťkou 5 cm, které se dodávají v plném i proskleném provedení v různých povrchových úpravách. Barevně je lze kombinovat s ostatními interiérovými dveřmi.