Pergola – doplněk nebo dominanta zahrady?

pergola

Máte terasu nebo dokonce zahradu a chcete si na ní vytvořit pohodlné a útulné posezení? Pak je možným řešením pergola společnosti JIS. Ta nabízí dokonalé funkční i designové řešení

Díky pergole si můžete prodloužit letní sezónu a to jak na podzim, tak i v jarním období. Nepřekvapí vás žádná náhlá změna počasí a to jak v podobě deště, tak i poryvu větru, kterému odolá díky pevné konstrukci. Prostor prosvětlí střecha vyrobená ze skla nebo průhledného polykarbonátu.

  • Jaké vlastnosti nabízejí pergoly společnosti JIS?

Lze je umístit k domu nebo volně do prostoru. Mají multifunkční využití a to nejen jako ochrana relaxační zóny, ale i jako krytí pro automobil nebo zahradní techniku.

Základ tvoří kvalitní profily vyrobené z hliníku. Ty jsou zárukou dlouhé životnosti, velké pevnosti a stability. Jsou dokonale tvarově stálé i za nejtěžších podmínek, jsou pevné a nabízejí neomezenou životnost. Výhodou je i jejich bezúdržbovost. To vše je zárukou příjemného používání pergoly.

Pergolu však nemusíte používat pouze pro zakrytí svého posezení. Pokud patříte mezi majitele automobilu nebo jiného dopravního prostředku, pergola velmi snadno nahradí garáž. Pokud je garáž špatně větraná, hromadí se v ní vlhkost, která automobilu ani jinému dopravnímu prostředku neprospívá. To u pergoly nehrozí. Pod pergolu však můžete uložit i zahradní nábytek, sekačku nebo další zahradní pomocníky.

  • Hliníkové pergoly se zatemňovacími ZIP screeny

Proč si pořídit tyto modely? Ochrání vás před jakýmikoli rozmary počasí, poskytnout příjemné zastínění. Vyrábějí se v moderních designech. Konstrukce vyrobená z hliníku je pevná. Pohon ZIP screenů je motorický, snadno se ovládá a má tichý provoz. Pergoly nepotřebují téměř žádnou údržbu. Můžete si vybrat sekci, kterou chcete zastínit. Také výběr barev látek i odstínů RAL je široký.