Objevte výhody interiérových a obkladových profilů

Kategorie výrobků, jako jsou nerezové profily, nerezové lišty, nerezové obkladové profily, nerezové obkladové lišty ve tvaru „L“, oblé ukončovací a schodové hrany, se uplatňují ve velkém stavebnictví, při stavbách rodinných domů i rekonstrukcích bytů. Jsou to nepostradatelné výrobky, které jsou oblíbené pro svou kvalitu, dlouhou životnost i dokonalý vzhled, který jim dodává nerezový materiál.

Spolehlivým dodavatelem nerezových profilů a lišt je již od roku 2003 společnost PROFIL Team s.r.o. Společnost se zaměřuje na dodávky nerezových profilů a lišt, bez kterých si nelze představit dokončovací práce při realizaci interiérových podlah, pokládce podlahových krytin, obkladů a dlažeb. Od počátečního prodeje těchto výrobků od renomovaných firem, přešla firma v roce 2011 k výrobě vlastních profilů.

Nerezové profily

V tomto sortimentu je široký výběr profilů všech tvarů. Například ukončovací profil L je určen k ochraně hran podlahových krytin, čímž umožňuje plynulý přechod mezi dlažbou a jinou podlahovou krytinou. Vhodný je také pro ukončení a ochranu hrany schodu. Dalšími typy jsou ukončovací oblý profil C k ochraně hran obkladů a hranatý profil N k ukončení nebo přechodu podlahových krytin o různé tloušťce. Rohový profil ve tvaru L je určen k ochraně hran zdí například v průmyslových prostorách, na koupalištích apd. Praktické jsou také schodové profily typu G a S určené i ochraně hran schodů.

Soklové profily a lišty

Mezi tyto výrobky patří soklové profily, soklové lišty a lišty pro vložení krytiny. Soklová lišta je dodávána z různého materiálu, takže si můžete vybrat provedení PVC, nerez nebo hliník. Tento sortiment obsahuje také vnitřní a vnější rohy, spojky, zakončení a jiné komponenty.

Ukončovací profily

V této kategorii jsou na výběr různé nájezdové profily a lišty, stejně tak ukončovací profily a lišty, vše v nejrůznějších rozměrech. Například ukončovací lišta slouží k zakončení laminátových, dřevěných i jiných podlah, k zakončení pokládaného lina, PVC nebo i koberců.