Objevte nadčasovost skandinávského stylu

Dřevo patří od nepaměti k nejpoužívanějším materiálům na výrobu nábytku. Dřevo dělá z obydlí domov. Dřevo působí teple a útulně a vytvoří domov, do kterého se budou všichni rádi vracet. Pokud máte raději chladnější a elegantnější styl, ale přece jen se nechcete vůně dřeva vzdát, pak je pro vás ideální volbou skandinávský styl, který úspěšně sjednotil praktičnost, funkčnost, eleganci a styl, ale neztratil nic z pohodlí a útulnosti. Při jeho realizaci se používá, co nejvíce přírodních materiálů, zejména masivního dřeva.

Světlé odstíny

Světlé odstíny barev – od bílé, přes jemně pastelovou krémovou, béžovou, šedou, výjimečně i modrou – vzdušný prostor a přírodní materiály – to je skandinávský styl. Líbí se vám takto zařízený interiér nebo dáváte přednost jinému stylu bydlení? Velkou výhodou skandinávského stylu je možnost kombinování moderních se starožitnými. Pokud se vám líbí skandinávský styl, ale současně se vám zalíbí nějaký moderní kousek, nemusíte to znamenat, že pohromadě to bude působit nesourodě. Naopak. Celý interiér tak můžete oživit. Různými přehozy, polštářky a plédy doladíte svůj domov k úplné dokonalosti.

Kde vybírat nábytek?

V eShopu www.bilynabytek.cz najdete nábytek, který jinde nekoupíte, díky výhradnímu zastoupení v České republice.

V nabídce najdete jen prvotřídní produkty z vybraného borového a dubového masivu, laděné do elegantního provensálského stylu. Jak moc se bílý masivní nábytek liší od klasického nábytku poznáte nejen na omak, ale i na pohled a díky všudypřítomné vůni dřeva.

Nechte vnést do svého bydlení nádech Skandinávie a zařiďte si v tomto stylu třeba obývací pokoj!

Můžete také navštívit naši vzorkovou prodejnu v Bruntále, kde vám rádi poradíme s výběrem nábytku a zodpovíme všechny vaše dotazy.